8 biuro prekės, kurios labai praverčia ir namuose

Parašė:  2020-10-21

Rašikliai, pieštukai, užrašinės, skaičiuotuvai – tai tik kelios kategorijos iš plataus biuro prekių sąrašo. Biuro arba kanceliarinės prekės yra labai naudingos daugumoje darbo vietų, mat patenkina įvairius darbe iškylančius poreikius ir išsprendžia problemas. Tačiau daug kas klaidingai galvoja, kad, neturint nuosavo verslo, nevadovaujant biurui arba kai nesate ūkvedys, ten nieko naudingo neįsigysite. Mes jums paruošėme net 8 skirtingų biuro prekių sąrašą. Visos šios prekės gali labai praversti ir kasdienėje buityje namuose.
*Visos prekės parinktos pagal Varle.lt internetinės parduotuvės prekių katalogą (https://www.varle.lt/biuro-rastines-reikmenys/)
1. Segiklis, išsegiklis ir skylamušis
Per laiką namuose tikrai susikaups įvairių dokumentų ir popierių. Ypač jeigu einate vadovaujamas pareigas arba dirbate valdiškoje institucijoje, sutarčių ir kitų dokumentų tenka pasirašyti ir turėti labai, labai daug. Darbas dažnai keliauja ir į namus, tad šie prietaisai labai praverčia, mat gerokai palengvina dokumentų tvarkymą. Galiausiai ir jūsų asmeninės sąskaitos, popieriai ir dokumentai bus geriau sutvarkyti tada, jeigu juos susegsite ar sudėsite į segtuvus.
2. Popierinis kalendorius
Atsiradus išmaniesiems telefonams, popieriniai kalendoriai tapo tikra atgyvena. Taip galvoja tikrai nemaža dalis žmonių. Kaip ten bebūtų, jie klysta, mat popierinis kalendorius vis dar turi parako ir gali neblogai pasitarnauti. Problema su mobiliųjų telefonų kalendoriais yra mūsų inercija daugumą pranešimų tiesiog nustumti šalin. Gana dažnai jie ir susidubliuoja, dėl ko vienas iš penkių priminimų gali ir pasimiršti. Na, o prieš akis kabantis kalendorius visada primins, kokia šiandien diena, kokie nusimato planai ir taip toliau.
3. Seifas
Na, taip, seifas gali būti laikomas ir biuro, ir namų preke, tačiau Varle.lt parduotuvėje jį priskiria prie kanceliarinių prekių. Iš tiesų, biuruose, viršininko kabinete ar saugykloje galima rasti seifus, kuriuose sudėti svarbūs dokumentai, raktai ar kiti didelę reikšmę turintys daiktai. Tokią pačią paskirtį šis seifas galėtų turėti ir jūsų namuose. Su juo galėsite ramiau jaustis dėl savo turto.
4. Geras rašiklis
Pripažinkite, juk daug maloniau yra rašyti su tokiu tušinuku ar parkeriu, kuris yra tvirtas, kokybiškai pagamintas, o ne iš trapios plastmasės padarytas šratinukas. Geras rašiklis namuose visada praverčia, nes tikrai reikės pasirašyti kokį nors lapą, užpildyti dokumentus, vesti užrašinę ir taip toliau.
5. Užrašinė
Kalbant apie užrašines, tai namuose turėtų būti ir jų. Jose galima pildyti savo dienotvarkę, užsirašyti kontaktus, sekti išlaidas, stebėti kitus dalykus ir pripildyti ją gražiomis mintimis. Be abejo, lyginant su išmaniuoju telefonu viskas yra kiek senamadiška, tačiau užrašinėje esantis turinys ilgiau išlaikys savo meninę vertę.
6. Penalas
Į penalą susidėsite visas darbui arba piešimui, rašymui reikalingas priemones. Įprastame stalčiuje tušinukai, pieštukai, trintukai ir kiti panašūs daiktai gali pasimesti. Su penalu to tikrai išvengsite.
7. Klijai
Tiek sausų klijų, tiek lipalo (arba momentinių klijų) namuose turėtų būti. Kai kas nors sulūžta, atskyla ar paprasčiausiai nukrenta, momentiniais klijais problemą greitai išspręsite. Na, o sausi klijai yra labai naudingi ten, kur norisi kažką kurti, kai padedate vaikams su dailės pamokos namų darbais ar norite suklijuoti kokius nors popieriaus lapus.
8. Izoliacinė juosta
Kad būtų įmanoma daugiau ar mažiau išspręsti visus gedimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Pelėda parašė:

    Kodėl reikia reklamuoti varle.lt, jei tų prekių yra ir mūsų kanceliarinių prekių parduotuvėje, pavyzdžiui „Mozaikoje“.
    Gal reklamuokime savo miesto ar rajono parduotuves, būtų maloniau.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kokias regioninės kultūros žaizdas atvėrė pandemija? (6)

Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ingrida Šimonytė paskelbė kandidatų į ministrus sąrašą. Kaip vertinate tokios sudėties ministrų kabinetą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas