Agnė Bierontaitė: „Noriu atsiduoti dainavimui ir muzikai“

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-06-05

Septyniolikmetės plungiškės Agnės Bierontaitės veidas pažįstamas visiems, kurie dažnai lankosi Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose, koncertuose. Agnė – šios įstaigos vokalinio ansamblio „Hello“ solistė. Mergina turi tikslą ir tvirtai tiki, kad jį pavyks įgyvendinti – ją svajonių sparnai neša į miuziklo sceną. „Noriu atsiduoti dainavimui ir muzikai. Ypač norėčiau dainuoti miuzikluose. Tai, kad gali ir dainuoti, ir vaidinti, mane ypač vilioja“, – tikina jaunoji pašnekovė.
Tai, kad Agnė bus scenos žmogus, buvo galima numanyti iš šios mergaitės noro dar darželyje aktyviai dalyvauti šokių, vaidinimo, dainavimo būreliuose. „Manęs visur buvo daug, o ir pradėjusi lankyti mokyklą to noro nepraradau. Visada buvau veikli. Tiesa, pradinėse klasėse įsitraukus į šokių būrelį, būtent šokis tapo man artimesnis ir dainavimas liko antrame plane“, – prisimena mergina. Įdomu tai, kad Agnė visuomet iniciatyvą ir norą visur dalyvauti rodydavo pati, taigi tėvams likdavo tik džiaugtis ir palaikyti dukros sprendimus.
A. Bierontaitė prieš keletą metų buvo pradėjusi lankyti šokių studiją „Refresco“, šoko sportinius, gatvės šokius, tačiau, kolektyve įvykus permainoms, atėjo metas nuo energingų judesių pailsėti ir pačiai Agnei. „Ir sveikata dėl užimtumo pradėjo prastėti, o ir pati jaučiau, kad judu nebe taip, kaip anksčiau“, – prisimena ji.
Reikia pažymėti, jog tuo metu Agnė ne tik šoko, bet ir aktyviai įsitraukė į Senamiesčio mokyklos mokinių tarybos veiklą, prisidėjo prie įvairių renginių organizavimo – veikti tikrai buvo ką. Beje, jai puikiai pažįstamas ir šios mokyklos mokinių tarybos pirmininko darbas: pastaruosius porą metų būtent ji sulaukė daugiausia mokinių pasitikėjimo ir buvo išrinkta į šį postą. „Ta mokykla tikrai man daug ką davė“, – trumpam susimąsto pašnekovė, todėl užverti šios mokymo įstaigos duris jai labai sunku: A. Bierontaitė – Senamiesčio mokyklos dešimtokė.
Tačiau Agnė nebūtų Agnė, jei savo energiją skirtų vien tik mokslams ir mokyklos reikalams. Meniškos sielos mergina tuo metu, kai šokis kaip ir pasitraukė iš kasdienio gyvenimo, atrado „Hello“ ansamblį. Tiesa, tuo metu jis dar nepriklausė Plungės kultūros centrui, jam vadovavo Rita Urniežienė. Tai, kad šiandien „Hello“ kolektyve A. Bierontaitė yra viena pagrindinių solisčių, vis dėlto lėmė pažintis su dabartine vokalinio ansamblio „Hello“ meno vadove Aida Mackevičiūte. Ir tai įvyko tikrai ne scenoje, ir netgi ne Plungėje.
Jos susitiko Plateliuose. Šiame miestelyje Agnė būdavo dažna viešnia pas ten gyvenančią pusseserę. Pastaroji Agnę įtraukė ir į tenykščio jaunimo klubo „Indigo“ veiklą, o jam tuomet vadovavusi A. Mackevičiūtė. Užsimezgusi pažintis išaugo į draugystę. Būtent Aida, pradėjusi dirbti Plungės kultūros centre, paragino A. Bierontaitę tęsti užsiėmimus „Hello“. „Iki tol aš galvojau, kad Plungės kultūros centre gali lankytis tik elitas“, – iš savo tada dar vaikiško mąstymo pasišaipo Agnė.
Taigi šiandieną A. Bierontaitė neįsivaizduoja, jog galėtų save realizuoti kitur nei dainavime. Meile scenai ir muzikai ji tikrai susirgusi. Gal todėl ir dažnos repeticijos, netgi savaitgaliais, visai negąsdina, priešingai, norisi dainuoti ir dainuoti. „Mano balsui netgi netinka pertraukos, jis gęsta, todėl turiu reguliariai dainuoti“, – aiškina mergina. Todėl žinia, jog „Hello“ atlikėjai rinksis į repeticijas ir per vasarą, netgi pradžiugino.
A. Bierontaitė pastebi, kad norą dainuoti skatina ir tai, jog „Hello“ kolektyvas yra labai draugiškas – lyg šeima. „Vadovė visada mums primena, jog nori mums ne tik balsus sutvarkyti, bet ir padaryti mus dorais žmonėmis. Ji yra autoritetas man, norisi į ją lygiuotis“, – sako Agnė.
Merginos potencialą ir gebėjimą dainuoti vadovė pastebi. Agnė dažnai įvairių pasirodymų metu atlieka solinius numerius. Pačiai jaunajai dainininkei yra įstrigęs „Hello“ prieš porą metų pastatytas miuziklas „Muzikos garsai“, taip pat draugiška dvikova tarp šio ansamblio ir Plungės kultūros centro šokių kolektyvo „Hera“, kurioje Agnei buvo patikėtas pagrindinės solistės vaidmuo. Visi pasirodymai tik sustiprina jos norą ateitį sieti su dainavimu.
Pirmas žingsnis link šios svajonės jau padarytas: birželio mėnesį A. Bierontaitės laukia stojamieji egzaminai į Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, kur nuo rudens plungiškė norėtų pradėti mokytis klasikinio vokalo. O toliau? „Nedrąsiai pasvajoju ir apie Muzikos akademiją“, – prasitaria mergina. Agnė priduria, kad net jei ir pavyks išvykti mokytis į uostamiestį, ji tikrai nepaliks mylimo kolektyvo Plungėje. „Hello“ aš tikrai dar noriu priklausyti“, – pabrėžė ji.
Geru žodžiu savo ugdytinę mini ir „Hello“ vokalinio ansamblio vadovė. „Agnė visada mane žavėjo savo darbštumu. Net ir nuo daugybės veiklos pavargusi ji atsakingai lanko visas repeticijas ir aktyviai dirba. Man didelė garbė matyti, kaip ji auga kaip atlikėja, ir nuoširdžiai tikiu, jog ji daug pasieks ir turėsime, kas garsins Plungės miestą visoje Lietuvoje“, – mano A. Mackevičiūtė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas