Bene antrojo pagal brangumą tualeto Lietuvoje atidarymo teks palaukti

Parašė:  2009-09-29

Rugsėjo 24 dieną Valstybinė komisija tikrino Plungės mieste viešąjį tualetą pastačiusios ir įrengusios UAB „Sauslaukio statyba“ atliktų darbų kokybę.
Komisijos pirmininkė, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Marytė Trapnauskaitė ir komisijos nariai – Plungės savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Ramūnas Janauskas, Telšių apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Gelumbickis, Telšių visuomenės sveikatos centro Plungės skyriaus vedėjas Rimandas Kungys, Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas Mykolas Pronckus, Lietuvos Respublikos valstybinės darbo inspekcijos Telšių skyriaus vedėjas Stanislovas Ričkus, UAB „Banduva“ projekto vadovas Kęstutis Kurlys – rūpestingai apžiūrėjo, kaip pastatytas ir įrengtas naujasis statinys.
Pastabų, kurios trukdytų viešąjį tualetą pripažinti tinkamu naudoti, lyg ir nebuvo. Tačiau, aptariant viską iš eilės, jų atsirado.
Architekto R. Janausko nuomone, reikėtų ryškesnės informacinės nuorodos, kur toks statinys yra. UAB „Sauslaukio statyba“ darbų priėmime dalyvavę generalinė direktorė Irena Kirklienė, statybos vadovas Mindaugas Litvinas, meistras Aloyzas Grigula pažadėjo tą reklaminį akcentą padaryti.
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovas M. Pronckus, pasigedęs reikiamo dokumento dėl stogo konstrukcijų impregnavimo priešgaisriniais dažais, darbų priėmimo akto nepasirašė. Pasak M. Pronckaus, kai tik dokumentas bus pateiktas, ir jis savo parašu patvirtinsiąs, kad statinys pripažįstamas tinkamu naudoti.
Viešojo tualeto statybos konkursą laimėjusi UAB „Sauslaukio statyba“ buvo įsipareigojusi už 293 820 litų nugriauti senąjį, daugelį metų nebenaudojamą tualetą, parengti techninių darbų projektą ir iki šių metų spalio 1 dienos pastatyti bei įrengti naują.
Priminsime: nežinia iš kieno lūpų buvo išsprūdusi žinia, kad šis reikalingas statinys galbūt bus pastatytas iki Plungės miesto šventės (prasidėjusios birželio 19 d.). Tokio rezultato nesulaukusi bendruomenė ėmė piktintis: tiek plungiškiams, tiek miesto svečiams jau buvo pabodę, nenorint valgyti, eiti į kavines ir ko nors užsisakyti tik dėl to, kad galėtų teisėtai pasinaudoti tų įstaigų tualetais. Ne paslaptis – žmonės stebėjosi ir būsimojo naujo tualeto statybos kaštais, nes buvo išleista per daug mokesčių mokėtojų pinigų. Ar dabar užbaigtas pastatas paneigs žmonių abejones, tikriausiai parodys laikas.
Plungės viešasis tualetas priklauso Savivaldybės įmonei „Plungės būstas“. Pasak įmonės direktoriaus Zigmanto Daugėlos, už naudojimąsi viešuoju tualetu nustatytas 1 lito mokestis.
Pastatas pradės veikti, kai tik bus sutvarkyti visi statybos darbų priėmimo formalumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas