Didžiausias rūpestis – miesto stadionas

Parašė:  2009-03-24

Sporto tarybos posėdyje aptarta, kaip racionaliai panaudoti šiems metams iš rajono biudžeto Sporto plėtros programai skirtus 320 tūkst. litų.
Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas pasiūlė iš dalies pakeisti lėšų skyrimo tvarkoje numatytas proporcijas atskiriems uždaviniams ir priemonėms įgyvendinti: sporto bazėms ir aikštynams prižiūrėti finansavimą padidinti nuo 8 iki 15 procentų, rajonui reprezentuoti skirtas lėšas sumažinti nuo 40 iki 36 proc., techninėms sporto šakoms skirtas lėšas sumažinti nuo 7 iki 3 proc., nes nebeliko autokroso atstovų, sportinių žaidimų klubams lėšas padidinti nuo 60 iki 64 proc.
Tad aikštynams prižiūrėti tektų 45 tūkst. Lt. Sporto renginiams rajone organizuoti numatyta panaudoti 60 tūkst. Lt, Lietuvos jaunimo žaidynėse dalyvauti – 15 tūkst. Lt, reprezentuoti rajoną Lietuvoje ir užsienyje – 108 tūkst. Lt. 20 tūkst. Lt bus skirta premijoms už 2008-ųjų pasiekimus. Numatyta 12 tūkst. Lt turėti rezervo.
Atkreiptas dėmesys į tai, kad reikėtų suaktyvinti sportinę veiklą kaimiškosiose seniūnijose. Pasiūlyta seniūnijų sporto žaidynėms organizuoti skirtus 8 tūkst. Lt paskirstyti ne visoms po lygiai, kaip iki šiol pageidavo seniūnai, bet pagal pateiktas programas. Pasak tarybos pirmininko Vytauto Jonučio, visoms seniūnijoms reikėtų suteikti lygias galimybes, o skatinti veikliąsias.
Kol kas opiausia problema – Plungės miesto centrinis stadionas, kurį būtina rekonstruoti. Jo būklė kritiška: bėgimo takai, futbolo aikštė, žiūrovų tribūnos, persirengimo kambariai ir kitos pagalbinės patalpos nebeatitinka jokių reikalavimų. Tačiau ir tokiomis sąlygomis vasarą čia kasdien treniruojasi 150 jaunųjų futbolininkų, rajono vyrų futbolo rinktinė, senjorų futbolo, lietuviško ritinio komandos. Visos jos šiame stadione žaidžia Lietuvos čempionatų rungtynes. Stadionas iki šiol yra pagrindinė ir vienintelė rajono sporto bazė.
Nutarta raštu kreiptis į UAB „Lietuvos paminklai“ specialistus, rengusius M. Oginskio dvaro sodybos parko rekonstravimo, restauravimo ir pritaikymo techninį projektą, – kad jie konkrečiai atsakytų, ką ir kiek galima daryti tausojamoje zonoje esančiame miesto centriniame stadione. Esą jau ilgiau nebegalima laukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas