„East West Agro“ – jau ir Plungėje!

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2020-09-15

Ketvirtadienį į Truikius suvažiavo nemažas būrys ūkininkų ne tik iš Plungės rajono, bet ir kaimyninės Rietavo savivaldybės. Proga ypatinga – atidaryta akcinės bendrovės „East West Agro“ (EWA) žemės ūkio technikos prekybos atstovybė. Iki šiol pirkti žemės ūkio technikos ūkininkams tekdavo važiuoti į Kauną, Šiaulius ir Kupiškį. Nuo ketvirtadienio ji – jau čia pat.
15 veiklos metus skaičiuojančios bendrovės generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas pasakojo, kad Plungė – ketvirtasis EWA padalinys. Vieta pasirinkta ne atsitiktinai: paskaičiuota, kad beveik kas ketvirtas naujas traktorius, parduodamas šiame regione, yra „Massey Ferguson“ prekės ženklo, ypač jie populiarūs tarp Plungės ūkininkų.
„Norime būti arčiau klientų, gerinti rezultatus. Be to, Plungė brangi dar ir tuo, kad 2009 m. pirmasis mūsų bendrovės parduotas kombainas iškeliavo į Plungės rajoną, pas ūkininkę Ingridą Jundulaitę. Taigi galima sakyti, kad Plungėje prasidėjo mūsų, kaip technikos pardavėjų, istorija“, – kalbėjo bendrovės generalinis direktorius. Pasak jo, sprendimas dėl padalinio atidarymo Plungėje priimtas gana greitai. Prie to prisidėjo Žemaitijos pardavimų vadovas Vytautas Tarvainis, demonstruojantis puikius rezultatus šiuose kraštuose.
Bendrovės direktorius kalbėjo, jog ateityje Plungėje planuojama statyti ir žemės ūkio technikos aptarnavimo centrą. Šiuo metu šią paslaugą mūsiškiams ūkininkams teikia Šiaulių aptarnavimo centras ir du mobilūs punktai.
G. Kvietkauskas pasidžiaugė, kad atidarymo diena – išskirtinė: ūkininkui Stasiui Jurkui įteikti 500-ojo „Massey Ferguson“ traktoriaus rakteliai. Be to, atidarymo dieną pasveikintas ir pirmasis pirkėjas – ūkininkas Žilvinas Bugvilas, įsigijęs „Dalbo“ tankinimo volus. „Mūsų versle labai svarbu – gyvai parodyti techniką. Vienas iš kriterijų, kodėl norėjome atsirasti Plungėje – ekspozicinė aikštelė, kad žmonėms nebereiktų važiuoti į Šiaulius ar Kauną“, – akcentavo G. Kvietkauskas.
1 500 kv. m. ploto ekspozicinėje aikštelėje yra apie 30 žemės ūkio technikos vienetų: nuo žemės dirbimo iki sėjos, javų nuėmimo ir pašarų ruošimo agregatų. Klientai gali išvysti „Massey Ferguson“, „Bednar“, „Dalbo“, „Sulky“, „Euromilk“ žemės ūkio technikos.
„Kadangi šiame krašte vyraujantys ūkiai yra arba mišrūs, arba gyvulininkystės, ekspozicijoje stengsimės laikyti tai, kas reikalingiausia vietos ūkininkams – kad galėtų apžiūrėti ir išsirinkti, kas tinkamiausia“, – kalbėjo technikos padalinio vadovas Remigijus Savickas.
Pasak jo, šiuo metu EWA žemdirbiams gali pasiūlyti „Massey Ferguson“ traktorių nuo 19 iki 400 arklio galių, kurie Žemaitijoje itin populiarūs. Beje, pagal šių traktorių pardavimą bendrovė yra Lietuvos TOP 3. „Massey Ferguson“ presai – TOP 2. „Populiarūs ne tik dėl to, kad daug parduodame, bet ir dėl kokybės, ilgaamžiškumo“, – pabrėžė R. Savickas. Perkami ir „Massey Ferguson“ krautuvai. Vieni jų – teleskopiniai, tinkantys silosui minti, krauti, mėšlui, grūdams kasti ir pan. Kiti, labai populiarūs gyvulininkystės ūkiuose, – šarnyriniai. Kaip pasakojo technikos padalinio vadovas, tai labai manevringi krautuvai, kuriuos, pritaikant daugiau nei 100 priedų, galima išnaudoti nuo A iki Z – ir aplinkai tvarkyti, ir pagrindiniams ūkio darbams atlikti.
Aikštelėje klientai pamatys ir Žemaitijoje populiarėjančius 5–6 metrų darbinio pločio „Bednar“ diskinius skutikus, kurie puikiai tinka dirbti kalvotose, molingose, akmenuotose dirvose. To paties prekinio ženklo įvairias sėjamąsias, kurių darbinis plotis – nuo 3 iki 12 metrų. Kaip pasakojo R. Savickas, su jomis galima sėti ir grūdines kultūras, ir ankštines, ir žolių sėklas vienu metu.
Mišriuose ir gyvulininkystės ūkiuose populiarus ir reikalingas daiktas – pašarų dalintuvas. EWA savo klientams siūlo „Euromilk“ prekinio ženklo dalintuvus. Gyvulininkystės ūkiuose neįmanoma apsieiti ir be mėšlų kratytuvų, vieni labiausiai pasiteisinusių – „Euromilk“ gaminiai. Jais dirbama ne tik mažuose ar vidutiniuose ūkiuose, bet ir bendrovėse, o iš klientų sulaukiama tik gerų atsiliepimų.
„Per 14 metų sugebėjome atsirinkti tuos prekės ženklus, tuos gamintojus, su kuriais mums labiausiai pakeliui. Siekiame, kad kiekvienas ūkininkas, įsigijęs technikos, būtų patenkintas ir kad mums nebūtų galvos skausmo prižiūrint ar aptarnaujant parduotą agregatą“, – akcentavo R. Savickas. Beje, pasak jo, kiekviename padalinyje stengiamasi turėti po vieną kitą neparduotą technikos vienetą, kad ištikus bėdai klientas galėtų ją įsigyti ir dirbti darbus, negaišdamas laiko ir nelaukdamas, kol technika jį pasieks.
„Plungės krašte – daug stiprių ūkininkų, kurie išmano savo darbą, moka ir sugeba dirbti. O geram ūkininkui bet ko nepakiši. Džiugu, kad atėjote į Plungę, į Žemaitijos širdį. Žengėte labai teisingą žingsnį, nes čia – patys geriausi ūkininkai“, – naujakurius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus pirmininkas Marijus Kaktys.
Susidomėjusieji „East West Agro“ parduodama produkcija gali kreiptis į regiono pardavimų vadovą V. Tarvainį telefonu +370 606 66956.

Užs. Nr. I-351

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas