Geriausiesiems sportininkams – dėmesys ir pagyros

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-12-19

Metams einant į pabaigą laikomasi tradicijos sukviesti į būrį geriausius rajono sportininkus, jų trenerius, tėvus, rėmėjus ir atsidėkoti už per sezoną pasiektus puikius rezultatus. Šventę kaskart inicijuoja Plungės sporto ir rekreacijos centras. Šiemet sportininkai rinkosi Plungės kultūros centre. „Visada svajojau šią mūsų šventę surengti čia, kultūros centre. Ačiū už puikų praėjusį sezoną. Rezultatai tikrai neeiliniai. Net penktadalis mūsų įstaigoje sportuojančių vaikų pasiekė aukštą arba labai aukštą rezultatą. Tai labai džiugina ir tuo labai didžiuojamės“, – pažymėjo Sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas.
Kad sportuojančių ir juos palaikančių Plungėje netrūksta, įrodė pilna salė kultūros centre susirinkusių žmonių. Savo dėmesiu geriausius sportininkus pagerbė ir vietos valdžia. Tuo, kad plungiškiai mėgsta sportą, kad sportuodami pasiekia puikių rezultatų ir taip garsina Plungės vardą, džiaugėsi meras Audrius Klišonis, vicemerė Asta Beierle Eigirdienė, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, Sporto tarybos pirmininkas Julius Nekrašas.
Gruodžio 12-osios vakarą surengta geriausiųjų 2019 metų rajono sportininkų apdovanojimo ceremonija suteikė progą dar kartą pagerbti tuos, kurių pasiekimai – patys aukščiausi, ir padėkoti tiems, kurie stengiasi, kad mūsų miesto vardas skambėtų kuo plačiau ir kuo garbingiau.
Į kultūros centro sceną žengė net 120 sportininkų, jų trenerių. Kiekvienam įteiktas padėkos raštas, geriausiems – dar ir atminimo statulėlė, ir, aišku, tarti patys gražiausi padėkos žodžiai. Ypač džiugu, jog Plungė gali didžiuotis tuo, kad net 14 mūsiškių sportininkų yra įvairių Lietuvos rinktinių nariai!
Tradiciškai per pagerbimo ceremoniją buvo apdovanotas geriausiųjų komandų trejetukas ir aukščiausių sporto rezultatų pasiekusių sportininkų dešimtukas. Nepamirštos ir bendrojo ugdymo mokyklos, kurių komandos vėlgi puikiai žaidė vienokiose ar kitokiose varžybose.
Už aktyvią veiklą ir aukštus rezultatus padėkos raštas įteiktas Plungės „Ryto“ pagrindinei mokyklai, dalyvavusiai net 27 varžybose. Plungės rajone ši švietimo įstaiga iškovojo 13 pirmųjų vietų. Padėkos žodžiai skriejo ir Senamiesčio mokyklai, kuri dalyvavo 25 varžybose ir rajone laimėjo 10 pirmųjų vietų. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija Lietuvos mokinių sporto žaidynių virvės traukimo rungtyje tarp kaimo vietovių mokyklų užėmė trečiąją vietą, o tarp visų bendrojo ugdymo mokyklų – šeštąją. Ji taip pat nusipelnė didžiausių pagyrų. Kaip ir Platelių gimnazija. Pastaroji Lietuvos mokinių sporto žaidynių kaimo vietovių mokyklų estafetėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ laimėjo pirmąją vietą. Plungės „Saulės“ gimnazija Lietuvos mokinių sporto žaidynių mergaičių krepšinio varžybose iškovojo pirmąją vietą ir tapo šalies čempione!
Visoms šioms mokykloms įteikti 100 eurų čekiai sporto inventoriui įsigyti.
Pačių geriausių komandų trejetuke pirmąją vietą užėmė Plungės sporto ir rekreacijos centro merginų krepšinio komanda „Inesa“. Sportininkių, kaip ir visų salėje sėdinčių, džiaugsmą dėl pelnytos vietos temdė liūdesys: tylos minute buvo pagerbta neseniai amžinybėn išėjusi šios komandos trenerė Julytė Mefiodienė.
Antroji vieta tarp komandų vėlgi atiteko krepšininkėms – Sporto ir rekreacijos centro merginų krepšinio komandai, treniruojamai Editos Lapienės. Trečioji vieta – futbolo klubui „Babrungas“ (treneris Kęstutis Petkus). Ši jaunių komanda žaidė I lygoje ir laimėjo pirmąją vietą. Tai suteikė teisę jai ateinantį sezoną išbandyti jėgas elitinėje lygoje!
Apdovanojus komandas, atėjo eilė paskelbti geriausių 2019 metų sportininkų dešimtuką. Šiemet jis atrodo taip: 1.Domantas Jazdauskas (motokrosas). Treneris – Saulius Stankus. Geriausiuoju rajono sportininku Domantas tampa bene trečius metus iš eilės! 2. Sigitas Kalvaitis (šachmatai). Trenerė – Genovaitė Žalimienė. 3. Giedrius Sabaliauskas (orientavimosi sportas). Treneris – Gintaras Domarkas. 4. Andrius Preibys (lengvoji atletika ir orientavimosi sportas). Treneriai – Jolita ir Gintaras Domarkai. 5. Greta Gadeikytė (baidarių ir kanojų irklavimas). Treneris – Arvydas Vaitkus. 6. Rimvydas Alminas (orientavimosi sportas). Trenerė – Danutė Zaleskienė. 7. Mantas Gadeikis (baidarių ir kanojų irklavimas). Treneris – Edmundas Gelčinskas. 8. Antanas Mažonas (automobilių krosas). 9. MartynasVarpiotas (sunkioji atletika). Treneris – Evaldas Zaniauskas. 10. Gytis Šatkauskas (automobilių krosas).
Sportininkų apdovanojimus lydėjo Kornelijos Uselytės ir grupės atliekamos dainos.
Tarp gausybės sportininkams išsakytų sveikinimų ir linkėjimų A. Viršilas pasidalijo savo sapno vizija. „Sapnavau, kad išsipildė mano kalėdinis pageidavimas – Plungės irklavimo bazei buvo skirta 100 tūkst. eurų ir prasidėjo jos renovacija. Linkiu, kad sapnas taptų tikrove“, – mestelėjęs pastabą salėje sėdinčiai rajono valdžiai, žiūrovus pralinksmino Sporto ir rekreacijos centro direktorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas