Gerumo ir padėkos vakaras Tveruose

Parašė:  2019-12-23

Vakaras, kupinas puikios muzikos ir gerumo. Taip tveriškiai atsiliepia apie gruodžio 15-ąją jų kultūros namuose vykusį renginį. Suorganizuoti Padėkos vakarą Tveruose tampa gražia tradicija, kuri, visų džiaugsmui, buvo tęsiama ir šįmet. Kada, jei ne artėjant gražiausioms metų šventėms, vienas kitam padėkoti už bendrystę ir draugystę?
Tverų kultūros namuose šventė surengta vietos bendruomenės ir minėtosios kultūros įstaigos kolektyvo iniciatyva. Tai buvo proga apžvelgti besibaigiančius 2019 metus, įvertinti nuveiktus darbus, ištarti ačiū tiems, kurie labiausiai prisidėjo prie to, kad gyvenimas Tveruose būtų kuo įdomesnis ir įvairesnis. Nepastebėti neliko ir tie, kurių indėlis galbūt ir ne pagrindinis, bet didesnis ar mažesnis jų triūsas buvo be galo svarbus, kad galutinis rezultatas būtų pats geriausias.
Padėkos vakare apsilankė ir artėjančių švenčių proga tveriškius sveikino Tverų klebonas Aivaras Pudžiuvelis. Į savo žmones kreipėsi ir seniūnas Antanas Zalepūgas. Jis turėjo tikslą dėmesiu apdovanoti ir pagerbti gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkus. Taigi padėkos ir atminimo dovanos šį kartą buvo skirtos Rasai ir Edmundui Griguolams, Eugenijai ir Algiui Rėkašiams, Igoriui Kirijevui.
Tverų bendruomenės pirmininkas Aurimas Puidokas skaidrėmis visiems priminė, kokie praėję metai buvo Tverams, kas per juos įvyko, kuo miestelis gyveno, kokios svarbios datos buvo paminėtos ir pan.
„Kurkime grožį ir toliau. Džiaugiuosi šventiškai papuošta miestelio aikšte, tveriškių namais. Ieškokime estetinio malonumo, reikšmingumo, pasitenkinimo jausmo. Susikaupkime, apmąstykime advento laikotarpiu, ką mes dar galime padaryti dėl artimo, dėl kaimyno, dėkokime žodžiais, darbais, šypsenomis, džiaugsmo ašaromis ir tikėkime Kalėdų stebuklais ir tuo, kad galime padaryti ką nors gero“, – linkėjo A. Puidokas.
Beje, kaip pastebėjo bendruomenės pirmininkas, viso vakaro esmė buvo dėkoti ne kažkam asmeniškai, bet visai bendruomenei. Juk viskas, kas vyksta miestelyje, įvyksta visų tveriškių dėka: drauge laimės dienomis ar sunkiomis akimirkomis – Tverų bendruomenės žmonių stiprybė.
Padėkos vakare tveriškiams koncertavo styginių kvartetas iš Klaipėdos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas