Iš Minsko – su puokšte laimėjimų

Parašė: Parengta pagal Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos inf. 2020-03-06

Vasario 29 dieną Minske surengtas I tarptautinis įvairių žanrų menų konkursas „Žiemos banga“ („Zimniaja volna“). Atstovauti savo šaliai ir miestui į Baltarusijos sostinę išvyko didelis būrys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinių su savo mokytojais. Jaunimas varžėsi šiose kategorijose: instrumentalistų (iš jų – pučiamųjų instrumentų, liaudies instrumentų, fortepijono) ir dainavimo.
Mokytojos Irenos Urbonienės auklėtinė Viltė Daukantaitė laimėjo pirmojo laipsnio diplomą, o kanklininkų ansamblis, kuriame grojo Amanda Narkutė, Ugnė Kungytė, Viltė Daukantaitė ir Erlandas Gricius, – trečiojo laipsnio laureato diplomą.
Matui Stabingiui (fortepijonas, mokytoja Jūratė Jonauskienė) įteiktas antrojo laipsnio diplomas.
Mokytojo Edmundo Juškos auklėtinis Aidas Laučys (mušamieji) džiaugėsi pirmojo laipsnio diplomu, o Kajus Rojus – antrojo laipsnio diplomu.
Gražios pergalės lydėjo ir pūtikų pasirodymus. Dominykas Balsys (saksofonas) laimėjo trečiojo laipsnio laureato diplomą (mokytojas Vidmantas Žilinskas), Tomas Gailiūnas (saksofonas) – pirmojo laipsnio diplomą (mokytojas Stasys Razmus).
Mokytojo Artūro Urniežiaus mokiniai taip pat buvo apdovanoti įvairiais diplomais: Antanas Karalius (trimitas) pelnė trečiojo laipsnio diplomą, Augustas Murašovas (kornetas), Nikolas Šiškovas (trimitas), Kristupas Končius (kornetas), Simas Pučinskas (trimitas) ir Jurgis Šinkūnas (trimitas) – antrojo laipsnio diplomus, Matas Stabingis (trombonas) – trečiojo laipsnio laureato diplomą, Lukas Vasiliauskas (trombonas) – antrojo laipsnio laureato diplomą, Juozas Jucys – pirmojo laipsnio laureato diplomą. Visiems šiems vaikinams akompanavo mokytoja Judita Stankutė.
Puikiai įvertinti buvo ir mokytojo A. Urniežiaus vadovaujami ansambliai „Padūkėliai“ ir „Jaunieji padūkėliai“, savo amžiaus grupėse pelnę trečiojo laipsnio laureato diplomus, bei bigbendas, laimėjęs didįjį prizą (koncertmeisteris Romualdas Simonavičius).
Estradinio dainavimo klasės mergaitės savo sugebėjimus demonstravo dainuodamos solo ir ansambliuose. Akvilė Stonkutė ir Emilija Paulauskaitė laimėjo antrojo laipsnio laureato vardus, Rasa Gadliauskaitė – pirmojo laipsnio laureato vardą. Vokalinės grupės „Drugelis“ ir „Drugys“ varžėsi liaudies ir estradinės dainos kategorijose. Liaudies dainos buvo įvertintos atitinkamai trečiojo ir pirmojo laipsnių laureatų diplomais. Sudainavęs estradines dainas „Drugelis“ pelnė pirmojo laipsnio laureato vardą, o „Drugys“ – didįjį prizą. Estradinio dainavimo klasės mergaites ruošė mokytoja Lina Balbošiovienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas