Kažkoks dežavu: meras komandiruojamas į Krasnogorską

Parašė: „Plungės“ inf. 2014-10-10

Ko jau ko, bet išvykų į užsienį naujasis meras Audrius Klišonis, pareigas einantis tik antrą mėnesį, tikrai neriboja. Jau lankėsi Golub Dobžyne Lenkijoje, o dabar deleguojamas į šalia Maskvos esantį Krasnogorską. Savivaldybės vadovo vizitą į Rusiją pirmadienį palaimino Komisija ryšiams su užsieniu.
Skaitytojai, ko gero, prisimena, kaip Liberalų sąjūdžio atstovai, dar būdami Savivaldybės tarybos opozicijoje, praėjusį rudenį priešinosi tuometinio mero Albino Klimo kelionei į tą patį Krasnogorską, kur Savivaldybės vadovas planavo dalyvauti miesto šventėje. Priminsime, kad A. Klimas pernai į Rusiją neišleistas – toks buvo Savivaldybės tarybos sprendimas.
Dabar, kai Liberalų sąjūdžio atstovai – valdančiojoje daugumoje, Savivaldybė vėl sulaukė kvietimo į Krasnogorską, kur lapkričio pabaigoje vyks miesto įkūrimo šventė. Numatytosios delegacijos vadovas – meras. Tik šįkart, aišku, jau ne A. Klimas, o A. Klišonis, kuris bene aršiausiai pasisakė prieš tuometinio Savivaldybės vadovo kelionę.
Žodžiu, scenarijus pernykštis: kvietimas, delegacija, komandiruotė, tik… meras kitas. Viskas kartojasi – lyg koks dežavu.
Nors iki perversmo tuometinė opozicija valdančiuosius vis pliekė už dažnus vizitus į užsienį, išlaidavimą, panašu, jog, valdžiai pasikeitus, požiūris į komandiruotes išliko, koks buvęs – kad ir kas būtų valdžioje, jai labai norisi į užsienį, į šventes… Jau minėjome, kad A. Klišonis į komandiruotę vyksta antrą kartą. Leidimas pirmajai išvykai – į Golub Dobžyne vykusią šventę – jam suteiktas tą pačią dieną, kai tapo meru.
A. Klišonis į Rusiją vyks ne vienas, Komisija ryšiams su užsieniu pritarė, kad kartu su meru Krasnogorske lankytųsi Savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys (beje, jis taip pat valdančiosios daugumos atstovas, liberalas) ir Plungės ligoninės direktorius Antanas Martusevičius.
Krasnogorskiečiai į savo šventę kviečia ne tik oficialią delegaciją, bet ir vieną iš meno kolektyvų. Šįkart atstovauti Plungei Rusijoje sutiko grupė „Džentelmenai“ iš „Saulės“ gimnazijos. Šešis jaunuolius lydės dvi Savivaldybės administracijos atstovės – Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Rasa Jonušienė ir jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė.
Beje, panašu, kad jaunimas į Krasnogorską vyks savo lėšomis, o savivaldybininkai – kaip sakoma, už valdiškus pinigus. Tiesa, Komisijos ryšiams su užsieniu nariai pritarė, kad biudžete reikėtų rasti bent kiek pinigų gimnazistų išvykai paremti. Komisijos pirmininko vicemero Mindaugo Jurčiaus teigimu, grupę paremti pasiruošęs A. Klišonis, jaunuoliams žadantis skirti komandiruotpinigius, kuriuos turėtų gauti vykdamas į užsienį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Eimantė parašė:

    Tai bent liberalai! O meras vyks pasveikinti Rusiją su sėkminga Krymo okupacija, karo veiksmais Ukrainoje?

  2. ne dežavu , bet na javu parašė:

    Tai kad važiuoja į Krasnogorska gerai , bent pabuvos istorinėje baltų rytų galindų žemėje (visas Pamaskvys iki XI a. buvo gyvenamas baltų genties – galindu , vėliau juos asimiliavo slavai) . Be to gal ir optikos parsivež , nes ten yra didelė optikos gamykla.Galėtu ir vicemeras išsikomandiruoti iki sekančiu rinkimu (vienaip ar kitaip už „Darbo parcija“ niekas nebalsuos) . kad į Čikotka.

  3. Cirko žiurovė parašė:

    Na ką, meriukas „karaliukas“ šokdina visus, pagal savo dūdą. O kas nešoks tas bus lauk išspirtas jei ne iš tarybos, tai iš darbo. Į Krasnogorką žmona nepasirašo (gal visgi dar turi savo nomonę), na tai kad vienam liūdna nebūtų (kitaip nebus ką kamandavoti)kitų paklusniųjų komandą susirinko. Tik įdomu, kai savivaldybės biudžetą skaičiuoti reikės, ar nešauks meriukas „karaliukas“, kad kiti jį iššvaistė. Pats juk neseniai taip darė.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas