Komisija ižvelge pažeidima

Parašė:  2008-10-14

Prieš rinkimus, penktadieni, posedžiavusi Plunges-Rietavo rinkimu apygardos komisija svarste Kuliu rinkimu apylinkes Nr. 19 komisijos pateikta perspejima del galimai neteisetu kandidato i Seimo narius Audriaus Klišonio veiksmu.

Kuliu rinkimu apylinkes komisijos pirmininkas Arvydas Liutika apygardos komisija perspejo, jog spalio 12-aja, rinkimu i Lietuvos Respublikos Seima diena, Kuliuose vyks Audriaus Klišonio komercines firmos „Inesa“ ambulatorijos atidarymo švente. O svarbiausia tai, kad ir Kuliu rinkimu apylinke, ir ambulatorija isikurusios tame paciame pastate, ir ten, ir ten patenkama pro tas pacias duris.
A. Liutikos nuomone, A. Klišonis, per rinkimus atidarydamas ambulatorija, pažeistu Lietuvos Respublikos Seimo rinkimu istatymo 63 straipsni. Minetajame straipsnyje nurodoma, jog balsavimo patalpoje draudžiama rengti kitus renginius.
Pasak Plunges-Rietavo rinkimu apygardos komisijos pirmininkes Janutes Stancelienes, šiuo klausimu konsultuotasi su Vyriausiaja rinkimu komisija, kuri rekomendavo imtis tokios proceduros: raštu informuoti kandidata A. Klišoni, kad tokie veiksmai rinkimu diena draudžiami. Be to, jis turetu buti perspetas: jei veliau iškiltu klausimu del balsu skaiciaus, rezultatai butu anuliuojami A. Klišonio nenaudai.
Kandidatas ispejima turejo gauti penktadieni iki 17 valandos. 
Raštas jam turejo buti iteiktas asmeniškai.
„Išsiusdami ši rašta, mes A. Klišoniui padarysime paslauga – perspesime, kad nedarytu klaidos. Juolab kad to pasekmes jam gali buti labai nenaudingos. Be to, kandidatuodamas i Seima, asmuo ir pats turetu išmanyti istatymus bei žinoti, kas jam galima, o kas draudžiama“, – sake J. Stanceliene.
Taigi apygardos komisija nusprende kandidata ispeti, kad šis pažeidimo nedarytu, o jei vis delto darys, laukia jau kita procedura.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas