Kultūros centrų bendruomenė sulaukė naujo leidinio

Parašė:  2009-12-11

Šiomis dienomis dienos šviesą išvydo Plungės kultūros centro direktoriaus Romo Matulio parengta knyga „Kultūros centro veiklos prasmingumas bendruomenei“.
Kaip rašoma įvade, šio leidinio tikslas – „atskleisti kultūros centro atliekamų funkcijų reikšmę ir įtaką bendruomenei. Kadangi kultūros centras, vykdydamas savo funkcijas, atlieka daugybę vidinių ir išorinių procesų, būtina jo veiklą aptarti, paanalizuoti ir pristatyti visos šalies bei, žinoma, rajono, kultūros politikos, istoriniu, meniniu, edukaciniu, sociokultūriniu ir žmogiškųjų išteklių aspektais“.
Knyga parengta remiantis Plungės kultūros centro – kaip vienos iš seniausių tokių įstaigų šalyje, neseniai atšventusios 70-metį, – patirtimi ir pavyzdžiu.
Kultūros centrų darbuotojams bus įdomu susipažinti su atskirais knygos skyriais: „Kultūros centro svarba formuojant šalies ir rajono kultūros politiką“, „Plungės kultūros centro veiklos istorinė raida“, „Kultūros centro meninė edukacinė veikla“, „Sociokultūrinis ugdymas kultūros centre“, „Svarbiausias bendruomenės ir kultūros centro kūrybiškumo garantas – žmogiškieji ištekliai“. Atskirai pristatoma ir Plungės kultūros centro veikla. Ši knyga – puiki proga ne tik kultūros darbuotojams, bet ir kitų specialybių žmonėms pažvelgti į kultūros centrų vykdomą veiklą ir atliekamas funkcijas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Summa summarum (0)

Metų pradžia… Asmeniškai man ji kažkiek primena vaikystę, kai paėmusi naują lietuvių kalbos ar matematikos sąsiuvinį […]

2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas