Kuris taiklesnis?

Parašė:  2019-08-05

Artėja Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojamos kombinuotojo šaudymo (lėkštelės, bėgančio šerno taikinys, karabinas) varžybos. Joms ruošiasi dauguma rajono medžioklės kolektyvų. Priminsiu, kad pernai nugalėtoja tapo „Tauro“ komanda, o individualioje įskaitoje geriausiai pasirodė Raimondas Songaila. Draugijos valdyba nutarė, kad šiųmetės varžybos vyks rugpjūčio 17 dieną „Vensvos“ šaudykloje.
Besiruošdami minėtosioms varžyboms taiklumą išmėgino „Kontaučių“ klubo medžiotojai. Jie surengė tradicines kombinuotojo šaudymo varžybas garbės medžiotojo Beno Čiučio taurei laimėti. Jos vyksta nuo 2001 metų. Nugalėtojais yra tapę vienuolika medžiotojų.
Prieš varžybas žodį tarė klubui priklausantis Seimo narys Andriejus Stančikas ir taurės įsteigėjas B. Čiutys. Jiedu visiems dalyviams palinkėjo sėkmės.
Taikliausias buvo Arūnas Garbenčius (jau yra tapęs nugalėtoju). Vos vienu tašku mažiau pelnė Antanas Gricius. Trečiąją vietą, nuo nugalėtojo atsilikęs keturiais taškais, užėmė Martynas Slivskis. Taiklumą išmėgino ir šeimų nariai. Vaikai pašaudė iš mažo kalibro šautuvėlio. Tarp moterų geriausiai sekėsi Nijolei Garbenčienei.
Šiemet į „Kontaučių“ klubą įstojo Aušra Juškienė. Ji tvarkys finansinius dokumentus, aišku, ir medžios, tad lauksime jos pirmo taiklaus šūvio į žvėrį. Aušra varžybose tarp moterų užėmė antrąją vietą, o tarp visų klubo medžiotojų irgi nebuvo paskutinė.
A. Juškienė yra ūkininkė. Labai domisi gamta. Laukuose pamato daug visokių žvėrių. Pasakojo, kad kartą, atvykusi prie gyvulių, pievoje išvydo ant sukrautų šakų tupintį lapiuką. Žvėrelis susidomėjęs žiūrėjo į ją. Moteris sumanė jį vis pamaitinti. Pripratino. Net pieno įpila, o tas išlaka. Taip lapiūkštis ir gyvena šakų krūvoje ir laukia vaišių. O kaip bus, jei kada Aušrai teks šauti į lapę? Juk tai naikintinas plėšrūnas, ar neateis mintis, jog sumedžiojo savo lapiuką?
Tai dar ne viskas. Telyčių ganykloje įsitaisė prigulti grupelė danielių. Aušra juos telefonu nufotografavo. Jie puikiai šokinėja per ūkininkų elektrinius aptvarus. Įsižiūrėjusios į danielius, to „meno“ išmoko ir telyčios. Tad dabar jos kartais sumano pasidžiaugti laisve.
Kaip „Plungę“ informavo „Draugystės“ medžiotojų būrelio vadovas Zenonas Srėbalius, jie taip pat ruošiasi rajoninėms varžyboms. Jų kolektyvas nuo 2014 metų (kai šventė savo 50-metį) irgi rengia šaudymo varžybas pereinamajam prizui laimėti. Jose šį kartą geriausiai sekėsi Sigitui Venckui. Antrąją vietą užėmė Ovidijus Riauka, trečiąją – Egidijus Uznys. Į taikinį pašaudė ir šeimų nariai.
Susiėjimas buvo šventiškas, kabėjo klubo vėliava, buvo suneštinės vaišės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas