Linkėjo dalytis gerumu ir dėmesiu

Parašė:  2015-12-30

Visur aplink žiebėsi Kalėdų eglutės, o tveriškiai puošti žaliaskarės neskubėjo. Kaip būdinga tikriems žemaičiams, kantriai laukė, matyt, sniego, kol galiausiai nusprendė atverti miestelio gatves Kalėdų dvasiai.
Žaliaskarė Tverų miestelio aikštėje įžiebta gruodžio 18-ąją, penktadienį. Pasidžiaugę spindinčiu eglutės apdaru, pabendravę su Kalėdų Seneliu, vaikai ir suaugusieji susirinko į kultūros namuose jiems surengtą advento vakarą „Šiltas laiškas“.
Su metų pabaiga sutampantis susikaupimo ir rimties kupinas adventas – pats geriausias laikas įvertinti dar vienerius nugyventus metus. Nepamiršti tikrosios šv. Kalėdų prasmės šventės dalyvius ragino Tverų parapijos klebonas Darius Povilaitis. Dvasininkas priminė, kad geriausia, ką žmogus gali dovanoti kitam žmogui, – tai skirti savo laiką.
Apie gerus darbus kalbėjo seniūnijos vadovas Antanas Zalepūgas. Sveikindamas artėjančių švenčių proga, seniūnas kvietė uždegti savo širdyse gerumo šviesą ir dovanoti ją visiems, gyvenantiems šalia.
Sveikinimo žodžius linkėdama tveriškiams buvimo kartu tarė ir bendruomenės garbės narė Regina Ratkevičienė.
Advento vakarą šiltus muzikinius laiškus susirinkusiesiems dovanojo Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos mokiniai, tarp kurių buvo ir jaunosios tveriškės – seserys Monika ir Liveta Griguolaitės. Į sceną lipo ir vietos saviveiklininkai – mišrus vokalinis ansamblis „Aitra“, senjorų ansamblis.
Baigiantis metams, padėkota tiems seniūnijos gyventojams, kurie puoselėdami savo sodybas puošia Tverų kraštą. Apie gražiai tvarkomus sklypus kalbėjo apžiūros-konkurso komisijos pirmininkė Zofija Kuzminskienė. Ji priminė, kad vasarą aplankyta daugiau nei trisdešimt seniūnijos sodybų. Pasidžiaugti būta kuo: komisijos narius džiugino kasmet gražiai tvarkomos sodybos ir jaunų šeimų – Laimos Šniaukaitės ir Arnoldo Vibrio, Linos Rapalytės ir Arūno Kuzminskio – pastangos puoselėti savo gyvenamąją aplinką.
Seniūnas A. Zalepūgas už gražiai tvarkomą sodybą padėkos raštais apdovanojo Virginiją Kalnienę ir Kęstutį Kasparavičių (Tverų mstl., Varnių g.). Sonatai ir Giedriui Gaižauskams padėkos raštas įteiktas už atkurtą ir puoselėjamą senovinę sodybą (Skaborų k.), o Daivai ir Jonui Metrikiams – už atkurtą ir gražinamą tėvų sodybą.
Paskelbtos pavardės seniūnijos gyventojų, kurių triūsas kuriant grožį namų valdoje įvertintas prizinėmis vietomis. Gražiausiai besitvarkančiais 2015 metais pripažinti miestelyje gyvenantys Rasa ir Edmundas Griguolos (pirmoji vieta), Lina ir Aloyzas Grigulos (antroji vieta). Trečiąja vieta dalijosi dviejų sodybų šeimininkai – Irma ir Andrius Griguolos (Tverų mstl.), Vida ir Alvydas Meškauskai (Lopaičių k.). Nugalėtojams įteiktos atminimo dovanos – paveikslai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas