Linkejo Gerio šviesos

Parašė:  2008-10-07

Penktadieni Plunges kulturos centre rajono mokytojai minejo Tarptautine mokytoju diena.

Vos peržengusius Kulturos centro slenksti mokytojus šventiškai nuteike Klaipedos Pilies teatro, vadovaujamo Alvydo Vizgirdos, aktoriu šou „Venecijos karnavalas”. Pagarbus kaukiu pasveikinimai, romantiška Johano Štrauso muzika buvo skirta visiems ir kiekvienam atskirai.
Pagarbaus demesio, gražiu žodžiu pedagogams nuo scenos pažere šventes vedejas Gintautas Vaitkevicius. Sekundemis, minutemis ir valandomis primindamas laiko, praeinancio mokykloje, verte, pavadino ji neikainojamu, mokytojo profesija – verta didžiules pagarbos, o Tarptautine mokytoju diena – vienintele ir nepakartojama metu švente.
Sveikindami pedagogus, Plunges rajono savivaldybes Švietimo, kulturos ir sporto skyriaus vedejas Rolandas Raibužis, jo pavaduotoja Vida Saukaliene linkejo gerumo, jaukumo ir gerio šviesos, kuri jaunaja karta vestu pažinimo ir žiniu keliu, linkejo, kad sekme lydetu kiekviena ju žingsni.
Rajono savivaldybes mere Elvyra Valerija Lapukiene mokytojams pasveikinti pasirinko raudonu gvazdiku puokšte:
– Gvazdika gerbiu už ištverme. Jos linkiu ir Jums. Jus buvote, esate ir busite garbingiausia visuomenes dalis, – kalbejo mere.
Nuoširdžiausiu linkejimu musu rajono mokytojams skyre ir Savivaldybes administracijos direktorius Albertas Krauleidis, Seimo nariai Jonas Jagminas, Jurgis Razma, Eligijus Masiulis, kandidatai i Seima Audrius Klišonis, Vytautas Jonutis, Albinas Klimas, Žilvinas Žitkus.
Kandidatas i Seima Andriejus Stancikas, pasveikines visus mokytojus, puokšte geliu iteike vienai iš savo pirmuju mokytoju – istorikei Stanislavai Kajutienei.
Plunges policijos komisariato viršininke Dangirute Jurkuviene mokytojams linkejo žmones taip parengti gyvenimui, kad policijai su jais netektu tureti reikalu. Savaja gele komisare skyre savo buvusios Plateliu gimnazijos direktorei Reginai Rubinienei.
Lietuvos švietimo darbuotoju profesines sajungos Plunges skyriaus pirmininke, „Saules” gimnazijos mokytoja S. Kajutiene kolegoms linkejo buti tarsi rudeni išskrendantiems paukšciams, vieningai plasnojantiems sparnais, padedantiems greta esanciam kolegai, drasinantiems vedlius nemažinti greicio. Kryptingu smaigaliu, anot Vyduno, siekti mokytojams iškelto tikslo – tautos vaika padaryti tautos gyvybes ir kurybos veiksniu.
Dekanato kunigu ir tikinciuju vardu mokytojus pasveikino parapijos jaunimo veiklos koordinatorius kunigas Juozas. Jis linkejo, kad mokytojo šypsenos pakaktu ne tik mokykloje, bet ir jo šeimoje – sutuoktiniui ir vaikams.
Po šiltu, linksmu ir samojingu sveikinimu pedagogus koncertu džiugino step šokiu trupe „Funny beat“, LNK realybes šou „Kelias i žvaigždes“ dalyvis Radži.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas