Metų sportininko vardą apgynė Domantas Jazdauskas

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-01-03

Praėjusį penktadienį pagerbti geriausi Lietuvos sportininkai. Kai dauguma lietuvių šią apdovanojimo ceremoniją žiūrėjo per televizorių, plungiškiai sporto atstovai ir jų artimieji rinkosi į Plungės kultūros centrą. Čia tradiciškai apdovanoti didžiausių laimėjimų pasiekę sportininkai, komandos ir į pergales juos vedę treneriai.
„Džiugu, kad jūsų susirinko tiek daug. Šiandien sveikiname tuos, kuriems pasisekė pagauti sėkmės paukštę, tuos, kuriems sekėsi labiausiai. Jūs garsinate miesto vardą. Siekite aukštumų ir toliau“, – susirinkusiuosius sveikino meras Audrius Klišonis.
Savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė sportininkams ir jų treneriams dėkojo už tai, kad jie savo laimėjimais stiprina Plungę.
Sporto tarybos pirmininkas, Savivaldybės tarybos narys Algirdas Pečiulis taip pat linkėjo sportininkams toliau džiuginti visus savo rezultatais, o Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ragino juos visada ir visiems sakyti, jog jie – plungiškiai. Jis pranešė ir gerą žinią iš Kūno kultūros ir sporto departamento, kad ateinantiems metams Plungės universaliam sporto ir sveikatingumo kompleksui statyti bus skirta pinigų.
Prieš apdovanojimo ceremoniją renginio vedėja Plungės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Simona Gudavičiūtė paminėjo, kad šiais metais daugiau nei 100 auklėtinių – įvairių čempionatų, pirmenybių prizininkai, 14 – Lietuvos rinktinių nariai. Tad padėkos raštai už aukštus pasiekimus garsinant Plungės ir mūsų šalies vardą įteikti šachmatininkams, krepšininkėms ir krepšininkams, lengvaatlečiams, sunkiaatlečiams, buriuotojams, dziudo imtynininkams, orientacininkams, baidarių ir kanojų irkluotojams, tinklininkėms ir visą šį gražų būrį ruošusiems treneriams.
Padėkos raštais taip pat apdovanoti krepšinio treneriai Mindaugas Tamušauskas ir Ignas Razutis, regbio treneris Ričardas Skrinskis, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotoja Neda Martinkienė.
„Malonu jus matyti kitokius – ne sporto salėje. Esu dėkingas už jūsų sunkų darbą, už išlietą prakaitą ir rezultatus“, – į sportininkus kreipėsi Sporto ir rekreacijos centro vadovas Alvydas Viršilas.
Prieš laukiamiausią akimirką už futbolo sporto plėtrą ir 70 metų jubiliejaus proga futbolo treneriui Romaldui Kerpai perduotas Kūno kultūros ir sporto departamento padėkos medalis „Gratitudo“ .
Kaip ir pernai, mokykloms už aktyvią sportinę veiklą buvo įteikti 100 eurų čekiai sporto inventoriui įsigyti. Tokią dovaną atsiėmė Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos direktorius Leonas Mockūnas. Mokykla to nusipelnė už tai, jog aktyviausiai dalyvauja 2018 metų Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto šakų varžybose ir Lietuvos mokyklų žaidynėse (kūno kultūros mokytojai Jurgita Krasauskienė, Aurimas Grybauskas ir Tomas Rapalavičius).
Apdovanojimas įteiktas ir Plungės „Ryto“ pagrindinei mokyklai, Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojoje kompleksinėje įskaitoje užėmusiai ketvirtąją vietą (iš 66 dalyvavusių mokymo įstaigų). Direktorius – Stanislovas Ivanauskas, kūno kultūros mokytojai – Donatas Paplauskas, Viktoras Vaitkus, Rita Untulienė ir Raimondas Laurinaitis.
Šiemet pretendentų į geriausiųjų sportininkų dešimtuką sulaukta gerokai daugiau nei ankstesniais metais. Komisijai teko nelengva užduotis išrinkti pačius verčiausius geriausiojo vardo. Kad nejaustų nusivylimo kartėlio, simbolinėmis dovanėlėmis apdovanoti likusieji už dešimtuko: lengvaatletės Deimantė Raudytė, Kornelija Vičytė (treneris Eugenijus Jurgutis); sportinius šokius šokantys Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (treneris Šarūnas Šiaučiulis), irkluotoja Greta Gadeikytė (treneris Arvydas Vaitkus), sunkiaatletis Deividas Krikotinas (treneriai Evaldas ir Edvardas Zaniauskai), krepšininkai Agnesė Garčinskaitė (trenerė Edita Lapienė) ir Pijus Stonkus (treneris Eugenijus Timofejevas), motokrosininkas Valentas Vasiliauskas (treneris Saulius Stankus), dziudo imtynininkė Saulė Anužytė (treneris Antanas Kasteckas).
Galiausiai atėjo ilgai lauktoji akimirka: paskelbtas geriausių rajono sporto komandų trejetukas ir sportininkų dešimtukas.
Šiais metais trečioji vieta tarp geriausių komandų skirta Plungės sporto ir rekreacijos centro merginų U-18 krepšinio komandai (trenerė E. Lapienė), antroji – tos pačios ugdymo įstaigos vaikinų U-18 krepšinio komandai (treneris Virgilijus Lapis). Geriausiąja šių metų komanda paskelbtas futbolo klubas „Babrungas“ (treneris Alvydas Mickevičius).
Skelbiant geriausių sportininkų dešimtuką, kad intriga būtų išlaikyta iki renginio pabaigos, laimingieji pradėti vardyti nuo dešimtosios vietos.
Komisijos sprendimu dešimtoji vieta atiteko Mantui Gadeikiui (baidarių ir kanojų irklavimas, treneris Edmundas Gelčinskas), devintoji – Rimvydui Alminui (orientavimosi sportas, trenerė Danutė Zaleskienė), aštuntoji – Guodai Pakalniškytei (kiokušin karatė, trenerė Asta Dauskurtė), septintoji – motokrosininkui Domantui Vazniui (treneris S. Stankus), šeštoji – dziudo imtynininkui Robertui Zimkui (treneris A. Kasteckas), penktoji – šachmatininkei Daivai Batytei (trenerė Genovaitė Žalimienė), ketvirtoji – orientacininkui Andriui Preibiui (treneriai Jolita ir Gintaras Domarkai), trečioji – šachmatininkei Ievai Žalimaitei (trenerė G. Žalimienė), antroji – orientacininkui Leonui Mockūnui (trenerė J. Domarkienė).
Skambant Freddie Mercury dainai „Mes čempionai“ iškilmingai paskelbta, kad geriausio sportininko vardas antrus metus iš eilės suteikiamas motokrosininkui Domantui Jazdauskui (treneris S. Stankus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas