Padėkota medikams už atsidavimą savo profesijai

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2019-05-06

Balandžio 27-oji – Tarptautinė medicinos darbuotojų diena. Plungės rajono savivaldybė, pagerbdama šios garbingos profesijos atstovus, tradiciškai pakvietė juos į padėkos renginį. Šį kartą jis surengtas Mykolo Oginskio meno mokykloje.
Renginyje kartu su rajono sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais dalyvavo meras Audrius Klišonis, Savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Plungės ligoninės direktorius Antanas Martusevičius, Plungės greitosios medicinos pagalbos direktorė Rasa Mončienė.
Plungiškių medikų bendruomenę pirmieji pasveikino Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai. Scenoje griežė styginių instrumentų orkestras, vadovaujamas Violetos Gaubytės ir Žermenos Kressin.
Tardamas sveikinimo žodį rajono medikams ir kitiems sveikatos apsaugos sistemos darbuotojams, meras A. Klišonis akcentavo šios profesijos žmonių svarbą kiekvieno mūsų gyvenime. „Nė vienos pasaulio civilizacijos gyvenimas neįmanomas be mediko“, – sakė jis. Nors medikų kasdienybėje pasitaiko pykčio ir nedėkingumo, Savivaldybės vadovas linkėjo atminti tik tai, kas yra geriausia ir šviesiausia iš susitikimų su savo pacientais.
A. Klišonis, prieš atvykdamas į renginį meno mokykloje, dalyvavo Vilniuje surengtame susitikime su Vyriausybės atstovais. „Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos paklausiau, ką šiandien turėčiau pasakyti Plungės medikams. Jis liepė perduoti: „Tegu būna ramūs.“ Tai turbūt reiškia, jog galite dirbti be įtampos. Visą save geriau skirkite žmogui, nes juk ne veltui davėte Hipokrato priesaiką“, – pastebėjo meras.
Profesinės dienos proga A. Klišonis įteikė keletą sveikatos apsaugos ministro pasirašytų padėkos raštų. Už pasiaukojimą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą, rūpestį ir dėmesį, širdies ir rankų šilumą dėkota Plungės sveikatos centro bendrosios praktikos slaugytojai Alvidai Jakienei ir šeimos gydytojai Vidai Kasiulienei. Tokios pačios padėkos nusipelnė ir šeimos klinikos „Inesa“ bendrosios praktikos slaugytoja Ramutė Stonkienė, Plungės greitosios medicinos pagalbos slaugos specialistė Marytė Mažonienė ir greitosios pagalbos brigados vairuotojas Antanas Vilnius.
Atsiimti A. Verygos pasirašyto padėkos rašto pakviesta ir Plungės ligoninės bendrosios praktikos slaugytoja Vida Stonkienė bei gydytoja terapeutė-infektologė Bronislava Putriuvienė. 70-metį šiais metais mininti B. Putriuvienė užsiminė, jog gydytojo darbas ją lydi jau 52 metus. „Dirbu tikrai seniai. Ačiū už šią šventę mums, jų mūsų darbe tikrai yra mažai“, – dėkodama už parodytą dėmesį, kalbėjo medikė.
Padėkos rašto iš Sveikatos apsaugos ministerijos nusipelnė ir gydytoja odontologė Aušra Neimonienė.
A. Klišonis ranką spaudė ir jau savo kaip Plungės rajono savivaldybės mero pasirašytą padėkos raštą už ilgametį darbą įteikė „Inesos“ gydytojai odontologei Stanislavai Žiobakienei ir šios klinikos vyriausiajai gydytojai Irenai Taučienei, kuri švenčia garbingą jubiliejinę sukaktį.
„Pasinaudodamas tarnybine padėtimi norėčiau pasveikinti vieną vaistininkę“, – toliau tęsė meras. Tokiais žodžiais ir gėlių puokšte A. Klišonis nustebino savo žmoną Inesą Klišonienę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas