„Refresko“ – ir vaikams, ir moterims, ir jaunavedžiams

Parašė:  2015-09-25

Jau greit bus treji metai, kai Roma Kasteckaitė Plungėje įkūrė šokių studiją „Refresko“. Prasidėjus naujam sezonui, kolektyvas laukia visų – ir mažiukų vaikų, ir šokio ritmu pajudėti norinčių moterų.
Studijoje „Refresko“ – aštuonios skirtingo amžiaus šokėjų grupės. Kaip pasakojo vadovė Roma, patys mažiausieji 4–6 metų ir kiek vyresni 7–10 m. vaikai šoka ritminius, pramoginius ir „show dance“ šokius, 10–14 metų paaugliai – gatvės šokius, 14 metų ir vyresnės merginos – „show dance“. Moterys, kurių į „Refresko“ susibūrė per trisdešimt, mokosi pramoginių šokių.
„Refresko“ laukia visų, norinčių pajudėti, išmokti įvairių šokių, pagerinti laikyseną, turiningai praleisti laisvalaikį. „Manau, yra daug priežasčių, dėl kurių tikrai verta šokti: ritmika, koordinacija, sveikata, asmenybės lavinimas, drąsa, mokėjimas elgtis scenoje. Geriausia, kai šokti pradedama 5–6 metų, bet dar šauniau, kai į studiją ateina energingos penkiasdešimtmetės moterys. O tokių turime ir tikrai labai laukiame“, – kalbėjo R. Kasteckaitė.
„Refresko“ šokėjai repeticijas lanko ne tik dėl užimtumo, bet ir dėl rezultatų. Mat ir vaikai, ir moterys dalyvauja įvairuose pasirodymuose, konkursuose. „Kasmet vykstame į konkursus „Baltic Salsa Show Cup“, „Šokio erdvė“ ir kitus. Kartais – ir į užsienį, šiemet planuojame į Italiją. Tos išvykos šokėjams ypač svarbios ir jų laukiamos“, –
pasakojo vadovė.
Į studiją kviečiami ir vestuvėms besiruošiantys jaunavedžiai. Kai kurie mokosi tradicinio valso žingsnių, o kiti ir visą programą iš kelių šokių parengia. Juolab kad dabar tai labai madinga ir populiaru.
Pati Roma šoka nuo penkerių metų. Daugiausia laiko atidavė sportinių šokių kolektyvui „Žiroma“, vėliau šoko ir kituose, sportavo. Sako, kad visada svajojo tapti profesionalia šokėja. Ir tapo – baigė Klaipėdos universiteto Menų fakulteto sportinių šokių specialybę. Dar būdama studentė pradėjo dirbti su jaunaisiais šokėjais, o pastaruosius trejus metus vadovauja nuosavai studijai. Be to, ji dar ir studijuoja: pagal tęstinių studijų programą – pedagogiką Šiaulių universitete, šeimos edukologijos ir vaiko teisių apsaugos magistro laipsnio siekia Klaipėdos universitete.
„Refresko“ repeticijos vyksta Senamiesčio mokykloje. Daugiau informacijos: „Facebook“ profilyje „Refresko šokiai tau“, tel. 8 625 87260 arba el. p. inforefresko@gmail.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Jau šią savaitę – Velykos. Šventė, kuri paprastai suburia šeimas, gimines. Kaip jas švęsit šiemet? Ar koronaviruso grėsmė sulaikys Jus namuose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas