Rietaviškiui Egidijui Kinčiui – laisvės atėmimo bausmė

Parašė: Dana LUKAUSKIENĖ 2014-07-04

Birželio 13 d. Plungės r. apylinkės teismas paskelbė baudžiamosios bylos nuosprendį. Rietaviškis Egidijus Kinčius (g. 1991 m.) buvo kaltinamas nesunkiu sveikatos sutrikdymu iš chuliganiškų paskatų bei viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstravęs nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir šitaip sutrikdęs visuomenės rimtį ar tvarką.
Skaitytojams priminsime, kad birželio 1 d. „Plungė“ rašė, jog kartą jau teistas, vis dar bausmės neatlikęs 23 metų jaunuolis kaltinamas praėjusiųjų metų birželio 8 d. Drobstų kaime (Rietavo sen.) esančioje pirtyje užpuolęs E. Š., kuriam trenkęs į veidą. Nukentėjusiajam sutrikdyta sveikata. Šiuos veiksmus matė nukentėjusiojo draugė D. Š. ir tai ją esą labai papiktino.
Kaltinamasis prisipažino, kad tuomet, su draugais A. T. ir E. V. važinėdamas po Rietavo apylinkes, nuvyko į Drobstų kaime esančią pirtį. Ten jie pamatė būrį švenčiančio jaunimėlio. Anot teisiamojo, paklausinėję vieno bei kito, jie gavę leidimą pasilikti, nors nelabai žinojo, į kieno šventę papuolė. Paaiškėjo, kad ten buvo švenčiamas nukentėjusiojo E. Š. gimtadienis, kuriame nekviesti svečiai kažkaip susipykę ir apsistumdę su sukaktuvininku. E. Kinčius prisipažino trenkęs E. Š. į veidą.
Kaip pasakojo nukentėjusysis, nekviesti svečiai atvykę vėlų metą. Jie buvo trise, o automobilį vairavo mergina. E. Š. sakė bandęs svečius išprašyti gražiuoju, tačiau nepavyko – tekę apsistumdyti. Kaltinamasis trenkęs jam kumščiu į veidą. Nukentėjusiajam lūžo nosis, atsirado kitų sveikatos sutrikimų: teko gydytis ligoninėse, lankytis pas Klaipėdos odontologus. E. Š. pasakojo, kad prieš penkerius metus jam buvo operuota akies tinklainė, tad muštynės galėjo sukelti rimtų komplikacijų.
Nukentėjusysis kaltinamojo prašė padengti gydymosi išlaidas ir atlyginti 15 tūkst. Lt neturtinės žalos.
E. Kinčius su tokiu ieškiniu nesutiko, esą jis galėtų padengti gydymosi išlaidas ir apie 3 tūkst. Lt neturtinės žalos.
Teismas, išnagrinėjęs bylą, pripažino E. Kinčių kaltu ir skyrė jam subendrintą bausmę – 2 metus 6 mėn. laisvės atėmimo pataisos namuose. Be to, jis turės padengti Šiaulių teritorinės ligonių kasos išlaidas (408,16 Lt) ir atlyginti nukentėjusiajam 398 Lt turtinę bei 5 tūkst. Lt neturtinę žalą.
Nuosprendis gali būti skundžiamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Streikmetis (1)

Pirmieji į miestus atriedėjo traktoriai. Po dienos savo nepasitenkinimą demonstravo vežėjai. Į gatves išėjo akademinė bendruomenė, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas