Su Plungės ar Telšių įmone Alvydas Jasevičius pasirašys darbo sutartį?

Parašė: „Telšių Žinių“ inf. 2020-03-06

Trečiadienį, kovo 4-ąją, vyko konkursas uždarosios akcinės bendrovės „Telšių vandenys“ generalinio direktoriaus pareigoms eiti. Tapti įmonės vadovu pareiškė norą keturi pretendentai. Surinkęs daugiausia balų konkurso laimėtoju pripažintas Alvydas Jasevičius – tas pats asmuo, kuris neseniai pergalingai įveikė ir „Plungės vandenų“ vadovo atranką.
Šią informaciją patvirtino ir „Telšių vandenų“ valdybos pirmininkas Almantas Lukavičius: „Taip, A. Jasevičius konkurso metu surinko daugiausia balų ir yra pirmoje vietoje. Tarp jo ir antrą vietą užėmusio kandidato – apie 4 balų skirtumas. Dabar vyksta tikrinimo procedūros. Artimiausiu metu kreipsimės į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl pažymos apie asmens tinkamumą eiti minėtas pareigas. Po to valdyba spręs, ar pasirašyti su juo darbo sutartį. Tokiu atveju, jei pirmoje vietoje esantis asmuo atsisakys pasirašyti sutartį – ji bus pasirašyta su antroje vietoje likusiu asmeniu.“
Skaitytojams priminsime, jog A. Jasevičius vasario pabaigoje iš dvidešimties pretendentų laimėjo atranką uždarosios akcinės bendrovės „Plungės vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti.
„Konkurse „Telšių vandenų“ generalinio direktoriaus pareigoms eiti dalyvavau, – „Telšių ŽINIOMS“ teigė A. Jasevičius. – Kol dar nepasirašiau darbo sutarties, turiu laiko apsispręsti, kurios įmonės – „Plungės vandenų“ ar „Telšių vandenų“ – vadovo pareigas pasirinkti.“ Nuo detalesnių komentarų dviejų konkursų laimėtojas susilaikė.
„Telšių vandenų“ generalinio direktoriaus pareiginės algos koeficientas yra 15, t. y. 2 640 Eur „ant popieriaus“. Numatyta ir kintama darbo užmokesčio dalis, kuri priklausomai nuo darbo rezultatų gali siekti ir 50 proc. (t. y. iki 1 320 Eur siekiantis priedas).
„Plungės vandenų“ direktoriaus pareiginės algos koeficientas yra 14, t. y. 2 464 Eur „ant popieriaus“. Numatyta ir kintama darbo užmokesčio dalis, kuri priklausomai nuo darbo rezultatų gali siekti ir 30 proc. (t. y. iki 739 Eur siekiantis priedas).
Kadangi A. Jasevičius – telšiškis, daug metų vadovavęs „Telšių vandenims“, be to, ir alga Telšiuose didesnė nei Plungėje, svarstyklės linksta link to, kad dviejų konkursų laimėtojas liks Telšiuose. Kas tuomet sės į „Plungės vandenų“ direktoriaus kėdę? Gal tas, kuris konkurse užėmė antrąją vietą, o gal atranką teks skelbti iš naujo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. red parašė:

    jau pasiraše su plunge

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Jau šią savaitę – Velykos. Šventė, kuri paprastai suburia šeimas, gimines. Kaip jas švęsit šiemet? Ar koronaviruso grėsmė sulaikys Jus namuose?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas