Į Miesto šventę – su kaliošukais?

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-06-17

Birželio 10 d. į pasitarimą vėl rinkosi rajono seniūnijų vadovai. Nors didelių nusiskundimų seniūnai ir neturėjo, kai kurios problemos apžvelgtos. Beje, posėdyje dalyvavo ir naujasis Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas. Kalbėta apie permirkusį buvusį stadioną, kur vyks pagrindiniai miesto renginiai.
Reikia išrinkti seniūnaičius
M. Kaunui rožių puokštę įteikę seniūnai sakė, jog tikisi bendradarbiavimo, pagalbos sprendžiant vienokias ar kitokias problemas, supratingumo. Savo ruožtu administracijos direktorius akcentavo, jog su seniūnais jis jau pažįstamas. Tiesa, tas bendradarbiavimas vyko kiek kitokioje sferoje.
Kaip ir kiekvieno susitikimo metu, visų pirma seniūnams pateikiama bendro pobūdžio informacija. Šį kartą su prašymu į seniūnijų vadovus ar juos pavaduojančius specialistus kreipėsi Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Vytautas Tumas. Pasak jo, po savivaldos rinkimų per šešis mėnesius turi būti išrinkti seniūnaičiai. V. Tumo pastebėjimu, ta linkme juda tik dvi seniūnijos. Paukštakių seniūnijoje seniūnaičiai jau išrinkti, o Nausodžio nauji seniūnaičių rinkimai įvyko dar ne visose seniūnaitijose. Taigi, vedėjas prašė kuo greičiau pateikti informaciją, kada planuojami seniūnaičių rinkimai.
Meras Audrius Klišonis seniūnams dar kartą priminė, jog automobilių nuomos klausimas juda teigiama linkme.
Problemos mažos, bet gyventojams – jautrios temos


Kaip ir minėta, didelių nusiskundimų seniūnai neišsakė. Laikinai Žlibinų seniūnijos vadovo pareigas einantis vyresnysis specialistas Antanas Mikalauskas sakė, jog prasidėjo Plungės–Medingėnų kelio rekonstrukcijos darbai. Tačiau jau pastebima, kad projekte ne visur numatytos nuovažos į gyventojų kiemus. Laikinasis seniūnijos vadovas domėjosi, kokių priemonių reikėtų imtis. Pasak A. Klišonio, kol dar laikas, reikia kreiptis į kelio valdytoją ir išdėstyti problemą. Efektyviau būtų, jei tą kreipimąsi pasirašytų gyventojai.
„Susidūriau su panašia problema, parašiau laišką į Kelių direkciją, bet atsakymo iki šiol negavau“, – užsiminė Stalgėnų seniūnas Arūnas Jurkus. Meras prašė laiško kopiją persiųsti jam. A. Jurkus dar kartą grįžo prie problemos dėl Milašaičių koplytėlės. Apie ją seniūnas kalbėjo prieš dvi savaites. Koplytėlė baigia sugriūti, seniūnija ją nukėlė, medienos remontui turima, žmogus, kuris apsiėmė koplytėlę sutvarkyti, taip pat yra, trūksta tik vieno – pinigų sumokėti už , apie 500 eurų. A. Klišonis seniūno klausė, ar bendruomenė kažkiek žada prisidėti prie koplytėlės remonto. Seniūnui patvirtinus, jog taip, meras davė suprasti, kad tokiu atveju galbūt pinigėlių ir atsirastų, kaip liaudyje sakoma, „belsk ir bus atidaryta“.
Kulių seniūnė Daivutė Petrauskienė džiaugėsi, jog sparčiai gražėja ir į pabaigą eina centrinės miestelio dalies sutvarkymo darbai. „Liepos mėnesį vyks mūsų didžioji šventė, tikimės ir juostelę kirpti“, – kalbėjo seniūnė. Bendruomenė kartu su seniūnija suka galvą, kaip įgyvendinti sumanymą į vadinamuosius baltąjį ir raudonąjį pastatus prie bažnyčios įvesti vandenį ir kanalizaciją. „Turėsim problemų, bet vilties neprarandam“, – sakė D. Petrauskienė.
Miestas
Pasak miesto seniūno Gintaro Domarko, šiuo metu pagrindinis jo rūpestis – miesto šventė. Kadangi ji šiemet vyks aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, prieš kelias dienas ten įvyko šioks toks incidentas. Seniūnas užsiminė: kad susikaupęs lietaus vanduo iki šventės spėtų išdžiūti, buvo nuspręsta atjungti automatinę laistymo sistemą. „Nežinau kodėl, bet ji buvo vėl įjungta“, – konstatavo seniūnas. Pasak seniūno, pirmadienį į buvusį stadioną įeiti nebuvo galima. Beje, jo žodžius patvirtino ir administracijos direktorius. G. Domarkas pastabų turėjo ir dėl kai kuriose vietose aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje pasėtos žolės. „Nesakau, kad nesėjo, bet, mano suvokimu, žolės ten nėra. Ten auga piktžolės, bet tokios žolės, kokia turėtų būti, nėra, nors man ir sakoma, kad ji yra“, – be pagražinimų kalbėjo seniūnas.
Žinoma, pasiteirauta ir apie triukšmą sukėlusią dirbtinės dangos nuomą (apie tai plačiau rašėme birželio 4-osios laikraščio numeryje, straipsnyje „Savivaldybėje – neaiškios machinacijos ar audra vandens stiklinėje“ – aut. past.). G. Domarkas sakė, kad dirbtinė danga šokėjams išnuomota, ketvirtadienį ji pradėta montuoti. Na, o kaina – 2 800 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  1. Audrius parašė:

    Vienu zodziu intrigu maiseliai tie liberolai.Ten kur Klisonis ten problemos. Laikas susimastyti plungiskiams.Geras testinumas visur israusta pravaziuoti nebegalima niekur.Ir cia vadinasi meras.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos: pas tėvus su… vainiku? (0)

Velykos… Gražiausia pavasario šventė. Taip buvo visada. Na, bent jau iki 2020-ųjų pavasario, kai į Lietuvą […]

2021-03-12
Mums 27-eri (0)
2021-01-07
Ačiū (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pastaruoju metu vis plačiau agituojama skiepytis nuo koronaviruso. Koks jūsų požiūris į vakcinaciją?

Loading ... Loading ...
Archyvas

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/edulaikplu/domains/laikrastisplunge.lt/public_html/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488
Visos teisės saugomos © 2021 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SEO,