PLUNGĖS R.
SAVIVALDYBĖJE
Pavogė
Vasario 1 d. vienos bendrovės vadovas R. M. policijai pranešė apie vagystę. Sausio 25-osios ryte direktorius pastebėjo, jog nuo įmonės pastato išorinės sienos pavogta vaizdo stebėjimo kamera ir jos laidai, sugadintas vaizdo įrašymo įrenginys. Žala – 480 eurų.
Vasario 2-ąją Plungės rajono gyventoja J. Č. (g. 1980 m.) informavo, kad iš bute esančio sandėliuko pagrobti jai priklausantys benzininiai pjūklai „Stihl 362C“ ir „Stihl 290“. Nuostolis – 750 eurų.
Vasario 2 d. pritaikius raktą įsibrauta į užrakintą plungiškio L. B. (g. 1980 m.) garažą. Pavogtos dėžės su įvairiais įrankiais, iš neužrakinto automobilio „Renault Espace“ –
automagnetola. Žala – 130 eurų.
Smurtavo
Vasario 3 d., apie 22.30 val., neblaivus (nustatytas 2,09 prom. girtumas) plungiškis E. U. (g. 1979 m.) kumščiu trenkė neblaiviai (1,85 prom.) sutuoktinei S. U. (g. 1982 m.) į kairįjį šoną. Smurtautojas pristatytas į policijos komisariatą ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo kamerą.
Vasario 3-iosios vakare, apie 23.10 val., Plungėje, savo namuose, girtas (2,14 prom.) E. L. (g. 1971 m.) du kartus kumščiu sudavė taip pat girtai (2,2 prom.) buvusiai sutuoktinei G. L. (g. 1973 m.) į veidą, vieną kartą – į koją. Iki atvykstant pareigūnams vyriškis pasišalino.
Skendo?
Vasario 2 d., apie 13 val., Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Babrungo upės užtvankoje galbūt skęsta žmogus. Po kelių minučių paskambinta dar kartą ir informuota, kad toje vietoje į vandenį įmesta dėžė ir niekas neskęsta.
Virto medžiai
Vasario 3 d., apie 13.50 val., ugniagesiai važiavo į Žlibinų seniūnijos Kantaučių kaimą pašalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusio medžio. 14.45 val. dėl tos pačios priežasties gaisrininkams teko vykti į Nausodžio seniūnijos Varkalių kaimą.
Degė suodžiai
Vasario 3 d. gaisrininkams pranešta, kad gyvenamojo namo kamine Paukštakių seniūnijos Kėkštų kaime dega suodžiai. Avarinės būklės kaminą teko vėsinti vandeniu.