PLUNGĖS R. SAVIVALDYBĖJE
Vagystės
Gruodžio 26 d. į policiją dėl vagystės kreipėsi Babrungo seniūnijos Pakerų kaimo gyventoja I. V. Apie 12.10 val. grįžusi į namus moteris rado išdaužtą langą. Iš namo dingo įvairūs papuošalai, alkoholiniai gėrimai.
Gruodžio 28 d. pranešta, kad Plungėje, M. Pečkauskaitės gatvėje, išdaužus langą įsibrauta į V. P. (g. 1974 m.) negyvenamą namą. Pavogtas elektrinis pjūklas „Hitachi“, 2 elektros laido pailgintuvai, akumuliatorinis suktuvas. Žala 340 eurų.
Sumušė
Gruodžio 24 d., apie 0.40 val., Plungėje, prie degalinės „Milda“, vienas iš dviejų nepažįstamųjų, atidaręs automobilio „Opel Vectra“ dureles, smogė daiktu, panašiu į peilį, prie vairo sėdinčiam M. Ž. į koją ir sudavė smūgių į įvairias kūno vietas keleiviams E. V. ir E. Č. Ligoninės priėmimo skyriuje E. Č. diagnozuota kairio antakio muštinė žaizda, E. V. – kairės ausies nubrozdinimas. M. Ž. sužalojimų nepatyrė, tačiau pasigedo piniginės su asmens dokumentais ir pinigais. Netrukus buvo sulaikyti įtariamieji – V. G., E. G. ir nepilnametis jų draugas.
Gruodžio 26 d., apie 19.30 val., prie Plungės „Saulės“ gimnazijos sporto salės kilus konfliktui plungiškis M. G. apspardė ir kumščiais apdaužė E. J., taip pat plungiškį. Ligoninėje nukentėjusiajam nustatytas nosies sumušimas.
Gruodžio 26 d., apie 3.05 val., prie Plungės kavinės „Mažoji Gondingėlė“ Babrungo seniūnijos Jovaišiškės kaimo gyventojas R. S. sudavė smūgių kumščiais ir kojomis klaipėdiečiui A. S. Ligoninėje svečiui iš uostamiesčio diagnozuoti galvos, veido ir krūtinės sumušimai.
Smurtavo
Gruodžio 22-ąją į policiją kreipėsi V. M. Prieš dvi dienas, jo buvusi sutuoktinė plungiškė A. R. užlaužė ranką savo mažamečiam sūnui ir parbloškė jį ant sofos.
Gruodžio 22 d., apie 13.40 val., Žlibinų seniūnijoje, Purvaičiuose, neblaivi R. A. daug kartų rankomis sudavė sugyventiniui K. A. į galvą, įspyrė jam į kojas.
Gruodžio 24 d., apie 22.20 val., Virkšų kaime, Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje, girtas E. N. parvertė ant grindų sutuoktinės sūnų G. K., trenkė jam delnu per nosį, sukando dešinę plaštaką, čiupo už genitalijų ir jas stipriai suspaudė.
Gruodžio 24-ąją M. S. iš Alsėdžių policijai pranešė, kad gruodžio 23 d., apie 13.30 val., išlipus iš autobusiuko išleisti D. B., gyvenančio Ylių kaime (Alsėdžių sen.), šis apspardė ir apkumščiavo, smaugė.
Gruodžio 25 d., apie 3 val., Žlibinų seniūnijos Marcių kaime neblaivus (2,78 prom.) P. G. čiupo taip pat neblaiviai (1,37 prom.) sugyventinei D. R. už dešinės rankos piršto, jį tempė, kumščiu sudavė moteriai į lūpą ir suėmęs už kaklo smaugė.
Gruodžio 25 d., apie 19.10 val., Gintališkės kaime, Platelių seniūnijoje, per išgertuves S. J. daug kartų įspyrė į galvą savo dėdei plungiškiui V. J.
Gruodžio 28 d., apie 17 val., Paukštakių seniūnijos Paluokės kaime blaivus K. Ž. (g. 1993 m.) kilus konfliktui delnu trenkė per skruostą savo blaiviai sugyventinei A. D. (g. 1988 m.), ją stumdė.
Rado negyvus
Gruodžio 25 d., apie 18.25 val., plungiškis A. M. policijai pranešė, kad prieš penkias minutes Palankės gatvėje rado M. R. lavoną su virve ant kaklo.
Gruodžio 28 d. iš Anglijoje gyvenančio sūnaus policija sulaukė pranešimo, kad namuose Plungėje, Medingėnų gatvėje, gali būti nusižudęs jo tėvas G. M. (g. 1973 m.). Nuvykus minėtu adresu, svetainėje rastas vyro lavonas su virve ant kaklo.
Dingo ir atsirado
Gruodžio 24 d. į policiją kreipėsi R. G. iš Paukštakių seniūnijos Irkinių kaimo. Gruodžio 22-ąją, apie 7 val., iš namų į mokyklą išėjo nepilnametis globotinis D. M. ir negrįžo. Po kurio laiko vaikas atsirado.
Sugadino automobilį
Gruodžio 24 d. Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Vilkų kaimo gyventoja G. K. pareigūnus informavo, kad išvakarėse, apie 18 val., aikštelėje Plungėje, Kalniškių gatvėje, paliko automobilį „Citroën Xsara Picasso“. O ryte rado jį su išdaužtu galiniu stiklu. Žala 120 eurų.