Prenumeratos loterijos prizų dalybos po truputį įsibėgėja. Visada smagu pabendrauti su savo skaitytojais, sužinoti jų nuomonę apie leidinį, išgirsti, kodėl pasirinko mūsų laikraštį. Į redakciją atsiimti laimėto 40 eurų vertės prekybos centro „Mon“ kupono užsuko Rietavo savivaldybės Medingėnų seniūnijos Užpelių kaimo gyventojas Vytautas Zaveckas. Jo istorija išties išskirtinė.
Užpelių kaime V. Zaveckas apsigyveno prieš 23 metus, tai maždaug nuo to laiko ir prenumeruoja „Plungę“. „Visi kaimynai ima kitą laikraštį, o aš užsispyriau, kad imsiu „Plungę“. Tai galima sakyti, kad prenumerata – su išskaičiavimu, juk bus galima pasiskolinti kitą laikraštį. O ir išsiskirti iš kitų norėjosi, kad ne taip kaip visi“, – šmaikštavo loterijos laimėtojas.
Į Užpelius ponas Vytautas atsikraustė iš Klaipėdos. Turbūt daugeliui kils klausimas, kodėl. V. Zaveckas paaiškino paprastai: „Aš atvažiavau su mintimi, jog vis tiek sensiu, o lipti į penktą aukštą bus sudėtinga. Norėjau, kad viskas būtų po ranka. Dabar gali išeiti paravėti, jei atsibodo, gali numesti, nueiti pagulėti.“
Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Plungė“ 2026 m. vasario 13 d. numeryje (Nr.12)




