Tradiciškai per Plungės miesto šventę Mykolo Oginskio dvaro rūmuose vyksta iškilmingas Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Birželio 20 dienos rytą, grojant Platelių meno mokyklos orkestrui, į rūmus rinkosi tarybos nariai, Miesto šventėje dalyvaujančių užsienio delegacijų atstovai, kultūros, meno, mokslo srityje aukštų rezultatų pasiekę žmonės, kiti svečiai. Įprasta, kad per šį posėdį yra pagerbiami Plungės kraštui nusipelnę žmonės.
Ne tik orkestro muzika sveikino kiekvieną atvykusįjį į iškilmingą posėdį. Savo dėmesiu pagerbė ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis. Neeilinėje aplinkoje vykstantis posėdis ir pradėtas išskirtinai: pagerbiant kunigaikščių Oginskių aplinką sugrotas M. K. Oginskio polonezas „Atsisveikinimas su Tėvyne“, duoklė atiduota Lietuvai sugiedant šalies himną.
Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Plungė“ 2026 m. birželio 26 d. numeryje (Nr.48)




