Praėjusį savaitgalį visa Plungė šventė. Birželio 19–21 dienomis vyko tradicinė Miesto šventė „Plungė garsiai!“, kviesdama į įvairių renginių sūkurį įsitraukti ne tik plungiškius.
Tradiciškai – birželį, tradiciškai – tris dienas. Plungės miesto šventė ragino džiaugtis savo miestu ir pamatyti, kiek daug gabių žmonių čia gyvena. Tuo įsitikinti buvo galima jau penktadienio vakarą, kai Babrungo slėnyje vyko Didysis atidarymo koncertas, šiemet kvietęs sugrįžti prie savo šaknų.
Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Plungė“ 2026 m. birželio 23 d. numeryje (Nr.47)




