Tragiškas savaitgalis: per avariją Berenių kaime žuvo dvi moterys
Rugpjūčio pradžia Plungės rajone paženklinta skaudžia nelaime. Specialiosios tarnybos vėlų šeštadienio vakarą skubėjo į avariją kelyje Mažeikiai–Plungė–Tauragė, kurioje, deja, neišvengta aukų. Eismo įvykio kaltininko iš karto nustatyti nepavyko: iš penkių asmenų, važiavusių automobilyje, trys suskubo pasišalinti, likusiems dviem buvo nustatytas girtumas.
Kaip informuoja Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, rugpjūčio 1 dieną, apie 22.40 val., Plungės rajone, Berenių kaime, kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 51-ajame kilometre, automobilis „Mercedes-Benz S320“, dešine puse lenkdamas 1970 m. gimusios moters vairuojamą „Toyotą Auris“, atsitrenkė į jos galinę dalį. Tojota, nuo smūgio išvažiavusi į priešpriešinę eismo juostą, susidūrė su krovininiu automobiliu „Scania“, kurį vairavo vyras (g. 1970 m.).
Per avariją žuvo automobilio „Toyota Auris“ vairuotoja ir kartu važiavusi moteris, gimusi 1973 m., sužalotas „Scanios“ vairuotojas. Pastarasis abiejų kojų sumušimus gydosi ambulatoriškai.
Į nelaimės vietą buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, nes reikėjo ištraukti po vilkiku atsidūrusius žmones ir gauta informacija apie po smūgio pradėjusį degti mersedeso variklio skyrių. Liepsnas, kaip paaiškėjo vėliau, užgesino pravažiuojantys
žmonės milteliniu gesintuvu.
Ugniagesiai gelbėtojai dirbo 500 kvadratinių metrų ruože. Kelias beveik visą naktį buvo uždarytas – policijos pareigūnai vairuotojus nukreipė kitu maršrutu. Gelbėjant prispaustas moteris buvo pasitelktas ir vietinis ūkininkas su traktoriumi. Panaudodami hidraulinę įrangą ugniagesiai iš po vilkiko, gabenusio surištus krūvoje frontalinius krautuvus, žuvusiąsias ištraukė. „Toyota Auris“ buvo visiškai sumaitota.
Kaip informuoja policijos pareigūnai, automobiliu „Mercedes-Benz S320“ iš viso vyko penki asmenys. Du iš jų buvo sulaikyti įvykio vietoje. Vienam, gimusiam 1990 m., nustatytas 1,78 promilės girtumas. Kitas, gimęs 1993 m., buvo dar labiau apsvaigęs – įpūtė net 2,76 promilės. Trys kiti asmenys iškart po įvykio suskubo pasišalinti. Tačiau kitą dieną, rugpjūčio 2-ąją, jie patys atvyko į Plungės rajono policijos komisariatą. Toliau tiriamos įvykio aplinkybės, vykdomos apklausos.
Pirmadienio rytą Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė sakė, kad eismo nelaimės kaltininkas jau yra nustatytas. Jis – mūsų rajono gyventojas. Kol kas daugiau detalių pareigūnai neatskleidžia. Per avariją žuvusios moterys – Vilniaus krašto gyventojos.
Padėtas ikiteisminis tyrimas Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo pagrindu (pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d.).
- „PlayStation“ serijos evoliucija
- Priklausomybė nuo azartinių lošimų atėmė viską: atsitokėjo tik praradęs laisvę
- Ponios Mortos pomėgiai: dailė vis dažniau „konkuruoja“ su šiaurietiškuoju ėjimu
- „Iešnalės“ šeimininkus pažadino riksmai „degat!“
- Komisija nepasiduoda. Posėdžiai ir toliau – už uždarų durų
- Pasigyrė: posūkį miesto centre, ties „Maxima“, „išlaužia“ 120 ar net 170 kilometrų per valandą greičiu
- Tradicinių amatų puoselėtojams – parama
- Padegėjai išaiškinti. O užsakovas?
- Sporto salės statybos istorijoje – atomazga
- Sprogo?! Ne, tai NATO naikintuvai praskrido
- Pokalbis, pakeitęs jaunuolio požiūrį į gyvenimą
- Į „gyvą“ eilę prie vakcinos stojo 143 žmonės
- Čempionė Barbora: „Nei mėlynės, nei lūžusi nosis noro sportuoti „neatmušė“
- Žada surasti „vaistų“ netvarkingų pastatų savininkams
- Garbės piliečių sąrašą papildys akademikas
- „Be didelių apmąstymų užrašiau – aktorė“
- Miesto centre – namas be sienų
- „Čia kaip anglų kolonistai, kurie iš indėnų už saują blizgučių nupirko Manhataną“
- Lauryno Ivinskio gimnazijos direktorė: „Gavau šešetą ir nelabai tuo džiaugiuosi“
- Plungėje jau galima ir kitaip prisijaukinti kultūrą
Velykos… Gražiausia pavasario šventė. Taip buvo visada. Na, bent jau iki 2020-ųjų pavasario, kai į Lietuvą […]
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje nuaidėjo virtualus XI tarptautinis vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir […]
Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.