Angelų sargų dieną – šūsnis apdovanojimų

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2020-10-07

Spalio 2-ąją Lietuvoje minėta Angelų sargų, arba Policijos, diena. Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje taip pat kukliai atšventė savo profesinę šventę.
„Policininko neprivalo mylėti, bet privalo gerbti. Svarbiausias jūsų tikslas – atlikti pareigą. Tegul jūsų šeimose būna santarvė ir ramybė, tegul jūsų angelai sargai jus globoja“, – prieš pradėdamas šv. Mišias pareigūnams linkėjo Plungės parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis. Po pamaldų dvasininkas samprotavo: „Kiekvieno žmogaus angelas sargas – ne kas kita, kaip jo sąžinės balsas. Jei kiekvienas to balso klausytų, įsivaizduokit, koks gražus būtų gyvenimas.“
Plungės rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Pocevičius kolegoms, bendražygiams, pavaldiniams, dėkodamas už sąžiningai atliekamą darbą, kalbėjo: „Laikotarpis, kurį išgyvename, įpareigoja būti ypač susitelkusiems, stipriems ir vieningiems, kad galėtume saugoti save, savo artimą, esantį šalia žmogų.“
Minint Policijos dieną tradiciškai įteikiami padėkos raštai labiausiai pasižymėjusiems pareigūnams. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įsakymu už nepriekaištingą ir pareigingą tarnybinių pareigų atlikimą 2-ojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais apdovanoti komisarai inspektoriai Edita Kupetienė (Veiklos skyriaus (VS) vyresnioji tyrėja) ir Donatas Gudas (VS vyresnysis tyrėjas), vyresnysis inspektorius Andrius Pocius (VS vyresnysis tyrėjas).
3-iojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu už nuopelnus pagerbta komisarė inspektorė Daiva Gabalienė (VS vyresnioji tyrėja), už nepriekaištingą tarnybą – inspektorė Indrė Skrodenytė (Reagavimo skyriaus (RS) tyrėja).
Vardinė dovana – rankinis laikrodis – įteikta inspektoriui Gintautui Trakumui (RS skyriaus tyrėjas).
Padėkos raštais apdovanoti viršila Sigitas Raudys (RS vyriausiasis tyrėjas) ir Irma Kvizikevičienė (administratorė).
Trys papildomos atostogų dienos skirtos viršilai Jolantai Bružienei.
Už ilgametę tarnybą 2-ojo laipsnio atminimo ženklu apdovanoti komisarai Ingrida Juškaitė (RS viršininkė), Loreta Armalienė (VS vyriausioji tyrėja), Raimondas Aponkus (RS vyriausiasis tyrėjas), komisarė inspektorė Vida Žilinskienė (VS vyresnioji tyrėja), inspektorius Gintaras Aleškevičius (RS tyrėjas).
3-iojo laipsnio atminimo ženklu už ištarnautus metus – viršila Egidijus Tarasevičius (RS vyriausiasis patrulis).
Pasveikinti pareigūnų atvyko ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. „Jūsų tarnyba sunki, visada kyla grėsmių. Kiekvieną dieną reikia tokių žmonių, kurie mus saugotų, gintų, padėtų“, – akcentavo Savivaldybės vadovas. Už rūpinimąsi plungiškiais, atsakingą darbą meras padėkos raštus įteikė I. Juškaitei ir Veiklos skyriaus viršininkei Loretai Tamaliūnaitei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kokias regioninės kultūros žaizdas atvėrė pandemija? (5)

Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi. Ar tokių rezultatų tikėjotės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas