Apžvelgę nuveiktus darbus, kibs į naujus

Parašė: Dana LUKAUSKIENĖ 2014-04-11

Praėjusį penktadienį, balandžio 4 d., vyko Tverų bendruomenės ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Šio susirinkimo pagrindinis tikslas – apžvelgti jau atliktus darbus, aptarti ateities planus, suburti naują ar perrinkti valdybą.
Pagal įstatus, Tverų bendruomenėje rinkiminiai-ataskaitiniai susirinkimai vyksta kas treji metai. Ši bendruomenė Rietavo savivaldybėje gyvuoja 11 metų, tad jau nuveikta gražių darbų, kuriais pasidžiaugti į susirinkimą atvyko Rietavo meras Antanas Černeckis, Rietavo verslo informacijos centro direktorė Laima Dockevičienė ir kiti svečiai.
Tverų bendruomenės pirmininkas Jonas Rekašius, prieš pateikdamas veiklos ataskaitą, linkėjo, kad tveriškiai ne tik klausytų valdžios, bet ir verstų ją dirbti. Anot jo, bene svariausias bendruomenės indėlis – rengiant kasmetinę Tverų kraštiečių sueigą.
Pirmininkas džiaugėsi rekonstruotais Tverų kultūros namais, sutvarkyta turgaviete. Minėjo labiausiai pasisekusį renginį – Padėkos vakarą, kurio metu dėkojama tveriškiams, aplinkinių kaimų gyventojams už gerą širdį, nuveiktus darbus. J. Rekašius prisiminė pasisekusį 2012 m. renginį „Tverai rodo“, kuomet gyventojai kūrė nuotaikingus, linksmus filmukus, primenančius miestelio istoriją.
Pastaraisiais metais vyko daug gražių renginių, mokomųjų seminarų, išvykų, įsigyta sporto inventoriaus. Tverų istoriją ir apylinkes pristato informacinis stendas, išleista lankstinukų atvykstantiems svečiams. Aktyvus bendruomenės narys Kazys Praeras bendradarbiauja su „Vagos“ leidykla ir siekia iki 2016 m. inicijuoti Tverų valsčiaus istorijos leidybą.
Atsiskaitęs už nuveiktus darbus, bendruomenės pirmininkas J. Rekašius Tverų bendruomenės garbės vardą siūlė suteikti aktyviai bendruomenės narei Reginai Radkevičienei, jai bus perduota ir Rietavo mero Antano Černeckio padėka.
Pasidžiaugęs Tverų bendruomenės aktyvumu, meras padėkojo bendruomenės pirmininkui J. Rekašiui.
Visi susirinkusieji drąsiai siūlė aktyviausiųjų Tverų gyventojų kandidatūras į naują bendruomenės valdybą, svarstė, ką išrinkti pirmininku. Susumavus balsavimo rezultatus, naujuoju Tverų bendruomenės pirmininku tapo Aurimas Puidokas, o valdyboje bus: Danėlė Grauslienė, Kazys Praeras, Algis Barsteiga, Danutė Zalepūgaitė, Jonas Rekašius, Loreta Lidekauskienė, Rasa Mačernienė, Airida Košytė.
Tverų seniūnas Antanas Zalepūgas visų tveriškių vardu dėkojo kadenciją baigiančiai bendruomenės valdybai už nuveiktus darbus, bendradarbiavimą su seniūnija, įteikė atminimo dovaną kadenciją baigusiam bendruomenės pirmininkui J. Rekašiui, o naujai išrinktai valdybai linkėjo prasmingų darbų, susiklausymo ir sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Streikmetis (1)

Pirmieji į miestus atriedėjo traktoriai. Po dienos savo nepasitenkinimą demonstravo vežėjai. Į gatves išėjo akademinė bendruomenė, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas