Iš suvestinių

Parašė:  2014-03-14

PLUNGĖS R.
SAVIVALDYBĖJE
Rasta negyva
Kovo 10-osios rytą, apie 8.30 val., Šateikiuose, gyvenamojo namo kambaryje, rastas K. J. (g. 1962 m.) lavonas be išorinių smurto požymių.
Vengia išlaikyti
Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad G. P. (g. 1977 m., gyvenamoji vieta nežinoma) vengia išlaikyti savo nepilnamečius vaikus E. P. (g. 2000 m.) ir D. P. (g. 1999 m.).
Vagystės
Kovo 10 d. gautas plungiškės B. Š. (g. 1943 m.) pareiškimas, kad nuo 2013 m. spalio mėn. (tikslus laikas nenustatytas) iki 2014 m. vasario 27 d. iš jai priklausančio namo rūsio pagrobta 300 vienetų šamotinių plytų. Įsilaužimo požymių nenustatyta. Žala 1 200 litų.
Kovo 10 d. gautas plungiškio V. R. (g. 1953 m.) pareiškimas, kad kovo 9 d., apie 18 val., į jo butą atėjo du nepažįstami vyriškiai, kurie siūlė darbą. Pašaliniams išėjus, buto savininkas neberado 160 litų bei 1 000 Lt vertės televizorius.
Kovo 10 d. į policiją kreipėsi plungiškis V. P. (g. 1952 m.) ir pranešė, kad ryte, apie 7 val., pastebėjo, jog pavogtas jam priklausančio automobilio „Volvo F7“ akumuliatorius. Žala 1 700 litų.
Kovo 12 d. gautas Plungės r. gyventojos A. G. pareiškimas, kad kovo 10-ąją dukra pastebėjo, jog iš kambaryje buvusios spintelės pagrobta 1 000 litų.
Kovo 12 d. gautas vienos UAB
eksploatavimo skyriaus vadovo pareiškimas, kad darbuotojai pastebėjo, jog iš transporto priemonės „IVECO Tracker“ pavogti 2 akumuliatoriai. Žala apie
1 545 Lt.
Apgavo
Kovo 12 d. į policiją kreipėsi plungiškė V. R. ir pranešė, kad kovo 4 d. internetiniame tinklalapyje „skelbiu.lt“ rado skelbimą apie parduodamą telefoną „Samsung Galaxy S3“. Pervedusi 500 litų į nurodytą sąskaitą, telefono negavo, o pardavėjas nebepasiekiamas.
RIETAVO SAVIVALDYBĖJE
Pradėtas ikiteisminis tyrimas
Vasario 26 d. Pupšių k. (Rietavo sen.), vienkiemyje gyvenančio vyriškio valdose, rastas negyvas prie būdos pririštas šuo. Įtariama, kad vyriškis žiauriai elgėsi su gyvūnu.
PRIEŠGAISRINĖ
GELBĖJIMO TARNYBA
Kovo 10-osios vakarą, apie 18.30 val., gautas pranešimas, kad pamiškėje šalia Birutės g. dega žolė. Išdegė 2 a.
Kovo 11 d. vėl pranešta, kad Stoties g., prie 6A namo, dega žolė. Atvykę ugniagesiai, saugodami medinį namą, jo sieną apipylė vandeniu. Gaisro metu išdegė 5 a sausos žolės.
Kovo 10 d. pranešta, kad Babrungo k. gyvenamojo namo kamine dega suodžiai. Gaisrininkai budėjo, kol suodžiai išdegė.
Kovo 11 d. gautas pranešimas, kad kaimynai kūrena laužą, o dūmai eina į namus. Atvykus ugniagesiams, gaisro požymių nesimatė. Nustatyta, jog atviroje teritorijoje degė šiukšlės. Laužas užgesintas prieš atvykstant ugniagesiams.
Kovo 12 d. gautas pranešimas, kad reikalinga pagalba patekti į V. Mačernio g. 63-iojo namo butą, nes viduje gali būti mirusi moteris. Atvykus ugniagesiams, durys buvo užrakintos, žiūrint pro langą, viduje nieko nepastebėta. Policijos pareigūnai iškvietė meistrą, kad atidarytų duris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas