Iš suvestinių

Parašė:  2020-01-06

PLUNGĖS R. SAVIVALDYBĖJE
Apdegė serverio akumuliatorius
Gruodžio 27 d., apie 7 val., Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą apie Plungėje, Salantų gatvėje, prirūkusias patalpas – suveikė gaisro signalizacija. Atvykę ugniagesiai išorinių gaisro požymių nepastebėjo. Pastato antrame aukšte esančiame kabinete buvo pilna dūmų. Išlaužus serverinės duris, išvysta, kad apdegęs serverio akumuliatorius, bet jis užgeso iki gaisrininkų atvykimo. Taip pat aprūko gretima patalpa.
Užsiliepsnojo siena
Gruodžio 28 d., apie 10 val., pranešta, kad Plungėje, Taikos gatvėje, dega mūrinis namas, o viduje gali būti žmonių. Atvykus pagalbai, iš pastato rūko dūmai. Kambaryje degė sienos medinė apdaila ir perdanga. Ugnis nuniokojo 4 kv. m sienos, 6 kv. m sienos nuardyta.
Degė suodžiai…
Gruodžio 28 d., apie 22.25 val., Parko gatvėje, Plungėje, esančio namo kamine užsidegė suodžiai, iš jo ėmė lėkti žiežirbos. Atvykę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai vandeniu ataušino kaminą iš išorės. Namas priklauso dviem savininkams.
Gruodžio 29 d., apie 8 val., pranešta, kad Milašaičiuose, Paupio gatvėje, dega suodžiai kamine. Atvažiavę ugniagesiai budėjo, kol praėjo gaisro pavojus.
…ūkinis pastatas
Gruodžio 31 d., apie 19 val., gautas pranešimas, kad Kuliuose, Mostaičių gatvėje, dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, apleistas ir nenaudojamas pastatas buvo apimtas atviros liepsnos. Per gaisrą apdegė siena, viduje esantis šienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Aukščiau galvas! (0)

Ar pastebit, kad šiuo laikotarpiu mūsų akys, ausys ir smegenys tiesiog graibstyte graibsto visą informaciją? Išgyvenam […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pranešama, kad Kinijoje išplitusio koronaviruso aukų skaičius jau perkopė tūkstantį, užsikrėtusiųjų – apie 42 tūkstančius. Ar Jūs reaguojate į pranešimus apie šį virusą?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas