Talentingiausiems – ir pagarba, ir paskata

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2020-07-09

Birželio 30 dieną Žemaičių dailės muziejuje rinkosi tie, kurie šiais mokslo metais gali didžiuotis pasiekę itin aukštų įvertinimų tarptautiniuose, regioniniuose ir respublikiniuose konkursuose bei olimpiadose. Mokslo ir meno geriausiesiems surengta pagerbimo ir apdovanojimo ceremonija.
Pasidžiaugti gražiomis akimirkomis ir pagerbti talentingo ir gabaus Plungės jaunimo į M. Oginskio rūmus atvyko Savivaldybės meras Audrius Klišonis, tėvai, draugai, aišku, mokytojai. Pastarieji taip pat nusipelnė atskiros padėkos už indėlį į vaikų ugdymą, jiems skiriamą dėmesį.
Sveikindami susirinkusiuosius tiek meras A. Klišonis, tiek Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė Ingrida Uznevičiūtė akcentavo, jog šie metai visiems buvo išskirtiniai dėl pasaulinės pandemijos, dėl ko galbūt neįvyko dalis konkursų, olimpiadų, tačiau neeilinė situacija išmokė atskleisti savo talentus kitaip. Kai žmogus turi išskirtinį gebėjimą, tai jį pademonstruoti, talentui prasiveržti galimybių bet kokiu atveju atsiranda.
Pažymėta, jog pandemijos metu išmokome bene didžiausią pamoką – koks svarbus žmogui yra bendravimas, buvimas šalia vienas kito. Todėl šiandieninė galimybė pabūti visiems kartu ir tokiu būdu pasidžiaugti pasiekimais, padėkoti už Plungės vardo garsinimą ypač svarbi.
Apdovanojimai už mokslo ir meno pasiekimus įteikti didžiuliam būriui Plungės miesto ir rajono bendrojo lavinimo bei neformaliojo ugdymo įstaigų vaikų ir jaunuolių bei jų mokytojams.
Meras A. Klišonis ranką spaudė Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleiviams Žymantui Petreikiui (mokyt. Jolanta Mažuknė), Adomui Gedvilui (mokyt. Ingrida Tamošauskienė). Dar vienas gimnazistas Rokas Kleiba (mokyt. Sigita Žilinskienė ir Dalia Daukšienė) ceremonijoje nedalyvavo. Pagerbta buvo ir Kulių gimnazijos mokinė Saulė Račkelytė (mokyt. Jolanta Pieškuvienė).
Premijos ir padėkos už pasiekimus nusipelnė ir šie moksleiviai bei jų pedagogai: Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtinis Antanas Karalius (mokyt. Jurgita Pakarklienė), Plungės Senamiesčio pagrindinės mokyklos ugdytiniai Aurėja Vaitilavičiūtė (mokyt. Irutė Šimkuvienė), Pijus Piekus (mokyt. Kristina Vaškelevičienė), Ignas Kijaninas (mokyt. Regina Guščienė), Ugnė Grumblytė (mokyt. Vanda Makauskienė), Akvilė Duoblytė (mokyt. Irena Stonkienė), Ernestas Lukšas ir Jokūbas Paulikas (mokyt. Rūta Paulikienė), Ema Buivydaitė (mokyt. Aldona Bieliauskienė).
Meno mokyklų kategorijoje gabiausiųjų sąrašą pradėjo Platelių meno mokyklos auklėtiniai Rūta Ruginytė, Oresta Astrauskaitė ir Dovydas Džiogelis su mokytoja Lina Ruginiene bei Audriaus Beržonskio mokiniai Adomas Draukšas ir Živilė Kerpauskaitė. Dėkota ir būriui Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos ugdytinių: Artūro Urniežiaus mokiniams Juozui Juciui, Lukui Vasiliauskui ir šio pedagogo vadovaujamam bigbendui, Elijui Danilevičiui (mokyt. Laima Jundulienė), Paulinai Šatkauskaitei (mokyt. Aliona Alminienė), Matui Stabingiui (mokyt. Jūratė Jonauskienė).
Puikiai konkursuose šiais mokslo metais pasirodė Mykolo Oginskio meno mokyklos kanklininkų ansamblis (Ugnė Kungytė, Viltė Daukantaitė, Amanda Narkutė ir Erlandas Gricius, mokyt. Irena Urbonienė), taip pat minėtosios mokymo įstaigos choreografijos skyriaus merginų grupė (mokyt. Aida Brazdeikienė) ir šio skyriaus 7 klasė (mokyt. Loreta Vaitkutė), vokalinis ansamblis „Drugys“ (mokyt. Lina Balbošiovienė).
Gabiausiems mokiniams ir jų mokytojams buvo išdalytos premijos iš Mokslo rėmimo programos, kuriai iš šių metų rajono biudžeto skirta 5 240 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas