Inauguruotas naujas ROTARY prezidentas

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2020-07-10

Antradienio vakarą Plungės ROTARY klubas plojimais ir sveikinimais pasitiko naująjį savo prezidentą Valerijų Stonkų, kuris pakeitė nuo 2019-ųjų pavasario iki šiol prezidentavusį Algimantą Budrį. Perimdamas titulą ir įgaliojimus, brolis Valerijus sakė sieksiąs, kad ateinantieji metai būtų paskirti bendrystei, kad plungiškiai klubo nariai palaikytų kuo artimesnius ir draugiškesnius ryšius su savais, kad daugiau bendrautų su kolegomis iš kitų klubų.
Svarbiausias metų susirinkimas pradėtas nuo buvusio prezidento A. Budrio ataskaitos. Jis apžvelgė, kas nuveikta per metus, o padaryta nemažai. Vienas svarbiausių darbų – pernai birželį Plungės ROTARY klubas Kretingos parapijai ir Plungės kultūros centrui padovanojo gyvybę išgelbėti galinčius aparatus – defibriliatorius. Didžiausias indėlis čia esąs klubo narių Irmanto Norkaus, Juozo Maksvyčio ir Gintauto Igario. Kitas svarus nuopelnas – šį kovą, į Lietuvą atsiritus koronaviruso bangai, ROTARY klubas vienas pirmųjų ištiesė pagalbos ranką Plungės ligoninei – susivienijus su Plungės LIONS klubu gydymo įstaigai padovanoti du dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai. Įgyvendinant šią pagalbos akciją daugiausia prisidėjo operatyviai su kolegomis iš Danijos susisiekęs ir jų paramą bei palaikymą gavęs brolis Eugenijus Barniškis.
Būta ir iškilių momentų. Vienas tokių – pernai spalį per metinę apygardos konferenciją vaikų sveikata besirūpinantis ir su tuo susijusį projektą įgyvendinantis brolis V. Stonkus už tarnystę bendruomenei apdovanotas apygardos I laipsnio ženklu. O šių metų vasarį apygardos valdytojo padėkos raštas įteiktas klubo nariui Egidijui Rapaliui.
Žinoma, netrūko ir pažinimo, bendravimo, linksmybių. Plungiškiai smagiai dalyvavo kasmetinėje ROTARY klubų sporto šventėje Rotariadoje, dalis klubo narių vyko į Moldovos vyno šventę Kišiniove, dalyvauta Plungės miesto šventėje, festivalyje „Mindėėė“, įvairiose ekskursijose, konferencijose, mokymuose. Nepamiršta ir jaunoji karta – jaunimą buriantis „Interact“ klubas.
Perduodamas pareigas naujajam prezidentui V. Stonkui, A. Budrys džiaugėsi: „Valerijau, esate aktyvus, energingas, gavęs apdovanojimą, tad iš visos širdies noriu jums palinkėti sėkmingai vykdyti prisiimtą garbingą, o kartu ir didelės atsakomybės reikalaujančią pareigą.“
Inauguruotasis Plungės ROTARY prezidentas V. Stonkus pasveikintas plojimais. „Klube nesu naujokas, todėl žinau, kad mūsų gretose – ne eiliniai, o patys garbingiausi žmonės, iškilios asmenybės. Tapęs prezidentu įsipareigoju garbingai nešti prisiimtą naštą, stengsiuosi kuo daugiau nuveikti“, – pažymėjo jis.


Anot V. Stonkaus, veikla, darbai yra labai svarbūs dalykai, bet ne mažiau vertingas – ir bendravimas, buvimas kartu. Tad naujasis prezidentas sakė stengsiąsis, kad klubo narių bendrystė būtų kuo stipresnė, kad būtų kuo daugiau bendrų pasibuvimų su šeimomis, pažinčių ir nuotaikingų susibūrimų su kitais klubais. „Daug nuveikti yra gerai, bet negalime pamiršti ir to, kad buvimas kartu mums turi teikti džiaugsmą, geras emocijas. Tad kviesiu jus dažniau burtis, kartu leisti laisvalaikį, sportuoti, keliauti. Juolab kad mūsų laukia klubo 25 metų jubiliejus, Rotariada Druskininkuose ir kiti smagūs dalykai“, – kalbėjo naujasis prezidentas.
Dėkodamas už suteiktą garbę vadovauti klubui V. Stonkus minėjo, kad daug nuveikti jis galės tik visų padedamas. „Prezidentas be komandos – nulis“, – teigė jis. Na, o valdyboje prezidentas sakė norįs matyti vykdantįjį direktorių E. Barniškį, sekretorių Stasį Pronckų, finansininką Andrių Tarvainį, Vygandą Ivanauską, E. Rapalį, Arūną Tamošauską, Giedrių Radiką. Taigi komanda suformuota, belieka kibti į veiklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Ačiū (0)

Jei šią akimirką skaitote šias eilutes, vadinasi, ir šiemet savo žinių šaltiniu pasirinkote mus – laikraštį […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Artėja gražiausios metų šventės. Ar karantinas pakeitė Jūsų planus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
next
prev

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/edulaikplu/domains/laikrastisplunge.lt/public_html/wp-content/plugins/logo-slider/ls_logoslider.php on line 488
Visos teisės saugomos © 2021 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
SEO,